Rüya tabiri ara

Rüyada Türbe Görmek

Mayıs 3, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada türbe görmek , rüya sahibinin etrafında boş konuşan ve densiz, cahil bir kişiye delalet eder. Rüyada türbe aynı zamanda kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına delalet eder. Türbe temizlemek, rüya sahibinin kendi kendine çare bulacağına işaret eder. Sağlık sorunu olan bir kişi rüyasında türbe temizlediğini görürse; hastalığının şifasını bulacağını ifade eder. Borcu olan bir kimse borçlarını kapatacağına ve rahata ereceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin güzel ahlaklı ve dinine işaret eder.

Rüya sahibi rüyasında türbe ziyaret ettiğini görürse; yaşayacağı olaylar hakkında fikir yürüteceğine ve çabaları sonucu büyük gelir elde edeceğine delalet eder. Türbede dua etmek, gören kişi için yüce gönüllü bir insan olacağına işaret eder. Kendisine yapılan yanlışı unutacak ve bağışlayacak manasına gelir. Aynı zamanda kısa sürede kaybettiklerini yeniden kavuşacak demektir. Rüyada türbede dilek dilemek ise; içten içe gizlice seven ve onun için hep iyi şeyler dileyen biri olduğuna delalet eder. Ruyada turbe gormek aynı zamanda geçim sıkıntısı çeken kişilerin rahata ereceklerine ve çabaları sonucu iş hayatında büyük fırsatlar elde edeceklerine delalet eder.

Rüya sahibinin çevresinde kendisiyle ilgili olumsuz konuşan kişilerin varlığına işaret etmektedir. Aynı zamanda bu kişiler cahil ve gereksiz kişiler olarak tanımlanır. Rüya sahibinin hayatından bu kişileri zaman kaybetmeden çıkarması gerektiğini ifade eder. Rüyada türbe ziyaret etmek; iş hayatında engin fikirlerinin olduğuna işaret eder. Aynı zamanda rüyada türbe ziyareti, rüya sahibinin çevresinde olan ve ona ulaşmakta zorlandığı bir kişiye de yorumlanmaktadır. Bu kişi ile yapılacak ticarette büyük kar elde edilecek demektir. İş hayatında başarı ve kazanç bu yapılacak olan ortaklıktan geçmektedir.

Bazı rüya tabircileri bu rüyanın yorumunu şu şekilde yapmışlardır. Kim bu rüyayı görür ise, o kişi yüce gönüllü olarak kabul edilir. Kendisine yapılan yanlışları unutan, affeden ve bağışlayandır. Allah katında yüce insan olarak kabul edilir diye yorumlanır. Rüyada ziyaret türbe görmek ; hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Kişinin uzun zamandır planladığı ve bir türlü yapamadığı işlerini, karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmesi sonucu gerçekleştireceğine delalet eder.

Bu kişi iş hayatında başarı ve nam kazanacak demektir. Kişi kabir ziyaret eder ise; ve bu kabirde yatan kişiden dua yardımı ile bir şey ister ise; bu rüyanın yorumu zor durumda çevresinden ona yardım elini uzatacak yüce gönüllü bir kişinin varlığına işaret etmektedir. Fakirlik rüya sahibinden uzak ve yoksulluk çekmeyecek demektir. Dilek dilemek ise iyi olarak kabul edilmez. Başka bir deyiş ile rüya sahibinin mübarek bir zat olmasına hayır işlerinde gözü olan ve çevresindeki insanlara yardım elini uzatan yüce gönüllü bir zata işaret etmektedir.

Rüyada ALLAH dostlarından birisinin türbesini ziyaret ettiğini görmek, hayır ve berekete delalet eder.

Peygamberlerden birinin türbesini görmek, hayır ve berekete ve o Nebinin şefaatine delalet eder.

Bir kimsenin rüyada Musa (a.s)‘ın türbesini ziyaret ettiğini görmesi, cennet ehlinden olmaya işarettir. Keza rüyada ibrahim (a.s)’ın kabrini ziyaret ettiğini görmek, hayır ve berekete, kerem ve cömertliğe, ALLAH yolunda malı infak etmeye ve dinde salaha delalet eder.

Peygamber-i zişan Efendimiz’in Medinedeki mubarek kabrini ziyaret ettiğini görmek, hacca gitmeye, Şefaat-ı Nebiyye ve ALLAH yolunda hicrete delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2352

Rüya Sitesi Linkleri