Rüya tabiri ara

Rüyada Tükürdüğünü Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tükürdüğünü görmek; tek bir anlamı olmayıp çeşitli yorumlara mevzudur ve rüyada tükürüğün şekli, rengi, neye ve nasıl tükürüldüğü gibi detaylarına göre yorumların değişmesi mukabildir. Rüyada tükürük genellikle ağızdan sarf edilen sözler veya kişinin sağlığı ile alakadar durumlara işaret gösteren bir simgedir. Tükürükte kan yâda balgam haddini aşan sözlere, bozulacak sağlığa işarettir.
Rüyada tükürdüğünü görmek; tükürüğün rengi siyah ise üzüntü ve kahır, sarı ise hastalık, beyaz veya şeffaf ise sağlıktır. Rüyasında normal olan tükürük sözünün eri, lafı dinlenir kişiye yorumlanır. Rüyada tükürüğün kesildiğinin, tüküremediğinin görülmesi ise bozulacak sağlığa, rahatının kaçacağına ya da bir suçlama karşısında sessiz kalmayı tercih edeceğine yorumlanır.

Rüyada Tükürüğünün Kuruduğunu Görmek

Rüyasında tükürüğünün kuruduğunu gören insanın pasif, ağzı laf yapmayan, çekingen bir insan olduğuna kanaat getirilir. Bazı tabircilere göre ise tükürüğünü kurumuş gören insan fakir ve aciz kalır.
Rüyada Toprağa Tükürdüğünü Görmek
Rüyada bir toprağa tükürmek işaret koymak gibi algılanır ve kişinin toprak sahibi olmak için bir arazi bulacağına ve satın alma girişimlerine yorulur.

Rüyada Duvara Tükürdüğünü Görmek

Rüyasında bir duvar üzerine tükürdüğünü gören insan; ticaret yapmaya başlar veya art niyetli kişilerden korunmak için sermayesini savunma amacı ile kullanır.

Rüyasında Ağaca Tükürdüğünü Görmek

Rüyasında bir ağaca, otlar üzerine veya çalılara yani yere konmayacak bir yere tükürdüğünü görmek; tutulmayacak sözlere, bir yoldan vazgeçmeye yorumlanır.

Rüyada Birine Tükürdüğünü Görmek

Birisinin üzerine tükürdüğünü gören kişi haksız bir suçlamada bulunur ve o kişiye iftira ederek ezmeye çalışır ya da birisi ile münasebetsiz bir tartışma içerisine girer.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2662