Rüya tabiri ara

Rüyada Travesti Görmek

Aralık 31, 2018 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada travesti görmek, daha önce yanlış bilinen bir mevzunun doğrusunu öğrenerek şaşkınlık yaşamak demektir. Kişiye yakın bir arkadaşının bazı konularda kendi fikrini doğruymuş gibi anlatması yüzünden rüya sahibini etkilediğini ve olayların gidişatını değiştirdiğini, yakın zamanda bu durumun aksini öğrenen rüya sahibinin olayları yeniden ele alıp, değerlendireceğini delalet eder. Önemli bir fikir değişikliği manasına gelirken, bir seçimle karşı karşıya kalınacağını, kişinin idealleri doğrultusunda adımlar atarak mutlu olacağını bildirir. Neşeli ortamların, keyif içinde geçen günlerin ve mutlu bir aile yaşantısının da ifadesi olan rüya, kişinin haksızlıklar karşısında net tavır takınacağını, bu duruşu sayesinde övgü alacağını delalet eder. Uzmanlık alanında olmayan bir işe girişmek ve alnının akıyla çıkmak manasına da gelir.

Rüyada Travesti Olduğunu Görmek Bir değişimin işaretçisi olan rüya, kişinin bugüne kadar inat ettiği veya at gözlüğü ile baktığı bir meselede aydınlanma yaşayacağını, fikrini tamamen değiştireceğini ve bu sayede bulunduğu durumdan daha iyi hale geleceğini bildirir. Bu değişimin iş yaşantısına da olumlu katkıları olacağını işaret eden rüya kişinin yeni fikirlere, yeniliklere ve değişime açık halde olduğunu, önüne kendisini geliştirebilmesi için değişik fırsatlar çıkacağını işaret eder.

Rüyada Travesti Kılığına Girmek Bir problemi çözmek için zaman zaman küçük yalanlara başvurmak veya karşı tarafın sinirini azaltmak için olayları değiştirerek anlatmak demektir. Bir meselede kişinin açmazda kalacağını, sonucun güzel olması için yer yer doğruları değiştirerek anlatacağını, bunları iyi niyetle yapacağını ifade eder. Aynı zamanda rakiplerine karşı kendisini müdafaa etmek zorunda kalmak, iş yaşantısında güçlü kişilerle karşı karşıya kalmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Travesti Görmek yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, birçok dertle muhatap olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine delalettir.

Rüyada Travesti Olmak parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Travesti ile İlişkiye Girmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Travesti Öpmek birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, onlara değer vereceğine, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına yorulur.

Rüyada Travesti ile Sevişmek kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, hatalarını fark edeceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, rızkının ve kazancının bol olacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada Travesti Dövmek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada Travestiler Görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, darlığa düşmeyeceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Travesti yasaklı ve günahlı işler yapacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, deniz aşırı işler yapılacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına yorulur.

Rüyada Travesti Nedir?

Doğum cinsiyetinin aksine, karşı cinsin kıyafetlerini kullanarak ve cinsel rolünü üstlenerek cinsel haz duyan kişi travestidir. Kendi doğum cinsinin dışındaki cinsin rolü içinde kendini iyi hisseden ve cinselliğini böyle yaşayan bir bireydir. Yani erkek bedeni içerisinde kadın rollerinde kendini iyi hissetmek ya da kadın bedeni içerisinde toplumsal erkek rolü içinde kendini iyi hissetmektir.

Rüyada cinsiyet değiştirmiş birini görmek İş hayatında ve aile hayatında yapılan herşeyi farklı şekillerde yorumlamaya, yaşanan olaylarda çeşitli sorunlar bulmaya, iş hayatında sürekli problemli ve sıkıntılı durumlar yaşamaya, yapılan her işte bir aksilik yaşamaya ve her zaman bir problem ile karşı karşıya kalmaya alamet eder.

Rüyada erkeğin kadın olduğunu görmek Rüyayı gören kişinin, elinde bulunan parayı ve malı israf edeceğine, bu yüzden ileriki zamanlarda çok büyük sıkıntı çekeceğine ve çeşitli sorunlar yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda, aile hayatında çok mutlu günler geçirileceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve çok büyük bir huzura erileceğine işaret eder.

Rüyada kadının olduğunu görmek Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük bir günah işleyeceğine, bu günahı affettirmek için sürekli tövbe edeceğine ve çok büyük bir pişmanlık yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok sevdiği ve değer verdiği birisi ile yollarını ayırmak zorunda kalacağına tabir edilir

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3794