Rüya tabiri ara

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada Trafik Kazası Yapmak kişinin hayatında hiç beklenmeyen ve umulmadık değişiklikler olacağı yönünde yorumlanır. Rüyada trafik kazası yaptığını görmek olumlu ve heyecan verici değişiklikler olarak yorumlanır. Rüyada trafik kazası geçirmek ile ilg...

Rüyada Trafik Kazası Yapmak kişinin hayatında hiç beklenmeyen ve umulmadık değişiklikler olacağı yönünde yorumlanır. Rüyada trafik kazası yaptığını görmek olumlu ve heyecan verici değişiklikler olarak yorumlanır. Rüyada trafik kazası geçirmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekildedir.Rüyada trafik kazasında ölmek kötü düşüncelerin iyiye dönmesi ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada trafik kazasında ölen bebek görmeyi, hayırdır ve iyi yenilikler olacağının habercisidir yorumunu yapmıştır. Rüyada trafik kazasında birinin öldüğünü görmek olumsuz ve kötü düşünceyi temsil eder demiştir.

Rüyada trafik kazası geçirmek, yaşanan olumsuz olaylardan sonra, huzura ve mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Rüyasında tek başına trafik kazası geçirdiğini gören kişi, yaşadıklarını tek başına atlatır ve kimseden yardım almaz. Rüyada başka birileri arabada iken trafik kazası geçirmek ise aile ve akraba desteği ile zor zamanların atlatılması yönünde yorumlanır.

Rüyada trafik kazası geçirmek ve kurtulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin tatsız bir olay yaşayacağına fakat bu olayın etkilerinden çabuk kurtulup, rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi maddi ya da manevi olarak sıkıntılı dönemlerden geçip, kayıplar yaşayacaktır ama yılmayarak ve mücadele ederek bu dönemi atlatacaktır. Rüyada trafik kazası görmek, rüyayı gören insanın akrabalarından bir tanesinin sağlık açısından rahatsızlanacağına işarettir.

Bu rahatsızlık sonrasında da ameliyat geçirecektir. Rüyada görülen trafik kazası, rüyayı gören kişiye ait değilse, genellikle akrabayla alakalandırılır ve bu şekilde yorumlanır. Rüyada geçirilen trafik kazasını atlattığını görmek, rüyayı gören kişinin önemli bir sağlık sorunu yaşayacağına, bununla beraber hastalığı atlatarak eski sağlıklı günlerine kavuşması olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin önce hastalanıp daha sonra düzelmesi, sağlığına daha çok değer vermesini sağlayacaktır. Bu yaşanandan sonra rüyayı gören kişi sağlığına her zamankinden çok dikkat edecektir.

Rüyada trafik kazası geçirmek ve öldüğünü görmek, rüyayı gören kişi için iyi yorumlanmamaktadır. Rüyada trafik kazası sonucu ölmek, rüyayı gören kişinin aniden yaşayacağı bir olay yüzünden yataklara düşecek kadar hastalanacağına ya da parasal anlamda çok ciddi bir kayba uğrayacağına işaret eder.

Rüyada trafik kazası yapmak, ani ve fevri kararlar alan kişiler ile yorumlanır. Rüyada kaza yapmak, acele ile alınan kararların, kötü şekilde sonuçlanması ile yorumlanmaktadır. Rüyada arabada başkaları var iken kaza yapmak, toplu olarak alınacak yanlış kararlar ile tabir edilir. Rüyada trafik kazası yapan insanları görmek ise, ders çıkarmak ve hataları kabullenmek ile yorumlanır.

Rüyada trafik kazası duymak, beklenen haberin olumsuz yönde geleceği ile yorumlanır. Rüyasında trafik kazası olur iken uzaktan sesini duyduğunu gören kişi, uzağında olan bir yakınından kötü haberler alır. Rüyada başka birinin kaza olduğunu söylemesi, tavsiye ve nasihatlerin dikkate alınması gerektiği ile yorumlanır.

Rüyada trafik polisi görmek, kaçak olan kişinin yakalanması, kaçak değil ise suç işlemesi ile tabir edilir. Rüyada trafik polisi görmek, kural ihlali yapan ve düşüncesiz davranan kişiler ile de yorumlanmaktadır. Rüyada kendini trafik polisi olarak kişi, kaygı ve şüphelerinde haklı olan kişidir.

Rüyada trafik cezası görmek, aile ve akrabalar ile kırgınlık yaşanması ile tabir edilir. Rüyada kendisine trafik cezası geldiğini gören kişi, vergi borçlarını ödemeyen kişidir. Rüyada başka birine trafik cezası götürmek, kötü yolsa olan kişileri uyarmak ve onları kurtarmaya çalışmak ile yorumlanır.

Rüyada trafik kazası haberi almak, uzakta olan akraba ve arkadaşlardan kötü haber gelmesi ile tabir edilir. Rüya sahibi, alacağı haberlerden dolayı üzüntülü ve telaşlı günler geçirir. Trafik kazası haberi alınması, yol aşırı ziyaret ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada hafifi trafik kazası görmek, az zarar ile atlatılacak musibet ve çabuk geçen hastalık ile yorumlanır. Rüyasında hafif yara alarak kaza geçirdiğini gören kişi, düşmanlarından fazla arar görmeden kurtulur.

Rüyada araba kazası görmek, mal kaybı ile yorumlanır. Rüyasında kendi arabası ile kaza yaptığını gören kişi, arabası ile ilgili sorunlar yaşar. Rüyada başka birinin arabası ile kaza yaptığını gören kişi, yakınlarına borçlanacak şeyler yapar. Rüyada araba ile kaza yapmak, yeni mal almak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada trafik kazasından kurtulmak, rüyada trafik kazasından kurtulduğunu görmek dünyada başına gelecek birtakım tehlikeleri yara almadan atlatır. bu rüya sizin başınıza gelecek bazı belaları dirayet iniz ve sabrınızla göğüsleyeceğimize ve sonunda tüm sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinizi işaret eder. Rüyada trafik kazasından kurtulan kişi, kendisini ahiret hayatında kötü duruma düşürecek bir durumdan kurtulur.

Rüyada ölümlü trafik kazası görmek rüyada ölümle sonuçlanan trafik kazaları görmek toplum içinde ve yakın çevrenizde olan fitne fesat kötü niyetli kişiler yüzünden huzurunuzun bozulacağına, hane içinde ayrılıkların yaşanacağına, yaptığınız her işte bu kişiler yüzünden hiç bir zaman başarılı kişi olarak görülmeyeceğine işaret eder.

Rüyada hafif bir kaza geçirmek, rüyada hafif bir kaza geçirmek ya da atlattığını görmek çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli davranmanız gerektiğine size dost gibi görülen insanlara tam anlamıyla güvenmeyip bütün özel konularınızı anlat mamanız gerektiğine hanenize sürekli gelen kişilerin sizden bilgi almasına izin vermeyip gözünüzü açmanıza işaret eder.

Rüyada Trafik kazası yapmak, rüyada trafik kazası yaptığını görmek kişinin haksızlığa uğrayacağına, yapacağı bir hata ya da söyleyeceği bir söz yüzünden düzeninin bozulacağına ve uzun bir süreliğine başka bir şehre taşınacağına yorulur. Aynı zaman da rüyayı gören kişi çok sevdiği güvendiği bir kişinin ihanetine uğrayacak bu ihanet kişinin maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmesine neden olacaktır. Rüyada trafik kazası yapmak aynı zaman da kişinin uğraşlar sonucu yapmış olduğu zorlu işte başarı elde edip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada trafik kazası görmek, rüyada trafik kazası yaptığını görmek yenilik ve değişim anlamına gelir. Beklentilerin rüya sahibinin iyiliğine sonuçlanacağına bu sayede hayatının seyrinin iyi yönde değişeceğine ve planlarının bir bir gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada trafik kazası görmek ani ama güzel olaylar yaşamaya rivayet edilir.