Rüya tabiri ara

Rüyada Trabzon Hurması Yemek

Şubat 17, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Trabzon Hurması Bir diğer adıyla Cennet Hurması, Akdeniz Hurması olarak da bilinmektedir. Kış ayına girerken yapraklarını döken geniş ve aynı zamanda seyrek dallı bir ağaçtır. Ağaçta yetişen, sonbahar mevsiminde olgunlaşan, portakal renginde olan şekerli, tatlı bir meyve türüdür. Önceleri ham oluşur, sonra meyve kendini göstermeye başlar turuncu rengini alır. Zamanla iyice kızarır ve olgunlaşır iyice olgunlaşmadan yumuşamadan yenmez. En makbulü yumuşamış olarak yenendir.

Rüyada Trabzon Hurması Yemek Yağmur olarak yorumlanır. Yağmur berekettir, temizlik anlamında yorumlar yapılır. Kişinin gördüğü rüya, kişinin feraha ve aydınlık günlere kavuşacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, maddi anlamda gelecek olan berekete, üç vakte kadar duyulacak güzel haberlere, hem iş hayatında hem de aile hayatında kısaca yaşamında güzel mevkiye yükseleceğine, güzel verimli hayırlı işler yapacağına, akraba eş dost ziyaretlerinde hoş sohbette olacağına, çok fazla emek ve zahmete girmeden kazanılacak olan mal ve mülk ganimetine kavuşacağına yorumlar yapılmaktadır.

Bir diğer olumsuz yorumda, rüyada Trabzon hurması yemek, yakın bir zamanda muhtaç duruma düşmeye, başkaları tarafından zarar görmeye, sıkıntılı, mutsuz bir yaşama, kaygı ve endişeyle gelen can sıkıcılığına, işçi ise bu kişi amirinden, patronundan göreceği hakarete, iş veren ise işçisi karşısında düşeceği mahcubiyete olarak yorumlanmaktadır. Bazı ilim insanına göre de, sıkıntı içindeyken kurtulup feraha ermesine, zahmetle beklediği şana, mevkiye kavuşmasına, sıkıntıların sonunda elde ettiği temiz kazanca ve bol servete olarak yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2474