Rüya tabiri ara

Rüyada Topuk Görmek Ne Demek İslami Tabiri

Ağustos 19, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada topuk görmek , uzun zamandan beri emek vererek çalışmış olduğunuz işten bolca para kazanıp biriktirme yapacağınıza , bu para ile yatırım yapıp işinizi büyüteceğinize ve emeklerinizin karşılığını alacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra olumsuz olarak bakarsak kazanmış olduğunuz parayı kumarda veya kötü alışkanlıklarınızda harcayarak zor durumda kalacağınıza yorulur.

Aynı zaman da yıllar boyunca çalışıp emek verip elde etmiş olduğunuz malı ve mülkü çöpe atacağınıza , birisine aşık olup evlenip kendi mutluluğunuz için çok fazla para harcayacağınıza delalet eder.

Eğer rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında evladı varsa o zaman evladı bu parayı hem kumarda hem de kötü alışkanlıklarında harcayacağına alamet eder.

Rüyada hasta olan birisinin topuğunun kırılması , gerçek yaşam da tedavi olurken yorucu bir zaman geçireceğinize , sıkıntılar yüzünden çok üzüleceğinize ve dayanamayacak güce geleceğinize delalet eder.

Rüyada düzgün topuk gördüyseniz , emek verip hayırlı olarak mal mülk sahibi olacağınıza , paralarınızı her zaman hayra harcayacağınıza ve paranızı her şekilde kontrol edeceğinize işaret eder.

Kişi her zaman parasını hem masraflarına hem de yemeğine harcayacaktır.

Bunun yanı sıra gönlünüzden geçen birisi ile konuşacağınıza , o kişiye açılıp iyi bir iletişim kurup en sonunda evlilik yoluna kadar gideceğinize yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3551

Rüya Sitesi Linkleri