Rüya tabiri ara

Rüyada Toprak Yemek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyasında toprak yediğini gören kişinin yakın gelecekte yaptığı işlerle kazanacağı paraların hem niceliğinin hem de söz konusu parayla yaptığı harcamaların hayır bakımından yüksek olacağını düşünmesi gerekir. Toprak bereketi temsil eder ve topraktan kazanılanların hayrı da her zaman helaldir. Rüyada toprak yemek bu bakımdan düşünüldüğünde rüya sahibine ekonomik olarak refah sağlar ve bunun sonucunda da rüyayı gören kişinin dünya hayatındaki ilişkileri her zaman sağlıklı olacaktır.

Rüyada toprak yemek bazı durumlarda ise rüya sahibine düşecek bir miras payı olarak da yorumlanır. Eğer miras durumu yoksa hesapta olmayan bir yerden ele geçecek bir meblağ söz konusudur. Böylelikle rüyayı gören kişi borçlarını kapatır ve yapılması parayla mümkün olan işlere rahatlıkla girişebilir.

Rüyada Kum Yemek

Elbette rüyada yenilen toprağın şekli ve şemalı da rüyanın tabiri için önem arz eder. Rüyada koyu renkli toprak yemek yakın bir kişiden işitilecek kötü bir söze, sarı toprak sağlık durumunun hafif bir şekilde bozulacağına alamet edilir. Rüya sahibinin rüyasında kum yediğini görmesi ise daha çok manevi yönden yorumlanır ve kişinin görüştüğü kişiden yana kafasının karışık olması anlamına gelir.

Dünya hayatında tadılan bereketin geçici olması kazançların nasıl harcandığına bağlı olarak değişir. Eğer bir kimse rüyasında toprak yer ve elde ettiği kazanç dolayısıyla imanından uzaklaşırsa yakın gelecekte rüyayı görmeden önceki halinden daha kötü bir duruma düşebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4100