Rüya tabiri ara

Rüyada Ton Balığı Yemek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ton Balığı Yemek, Uskumru ailesinden olan boyu 2,5 metreden 3,5 metreye kadar uzanan, eti yenen, büyük kemikli bir balık türüdür. Bu balıklar Pasifik, Atlantik ve Hint okyanuslarında yaşarlar. Uskumru ailesinin en büyük boylu, sırtı koyu renkli ve ince beyaz kavisli çizgili, eti çok lezzetli ve ekonomik değeri yüksek ayrıca sıcakkanlı tek balık türüdür. Yine bu ailenin Orkinos türü vardır ki bunun boyu 5-6 metre ve 900 kilogram ağırlığı arasındadır. Etleri konservecilikte kullanılır. Bu balıkların dünyaca çok önemli ve değeri oldukça büyük bir besin, gıda balığıdır.

Rüyada ton balığı yemek salih, temiz ahlaklı yetişen çocuğa yorumlanır. Uzun bir zamandır hayalini kurduğu başarıyı yakalamaya, tertemiz yaşama, ulaşılan güce ve kuvvete, iş hayatında getirisi yüksek işlerle uğraşarak kazanılan paraya, kendisine duyduğu güven ve özveri iş hayatında terfi yapmasına, temiz ahlaka ve zihniyette olacağına, sevince,neşeye ve mutluluğa işaret etmektedir. Aile içi huzura, mutluluğa ve eş ile yapılan sıcak muhabbetlere işaret etmektedir. Görülen bu rüya yardım ve destek alarak hayalini kurduğu büyük güce, paraya ve mala da işaret etmektedir.

Diğer yorumcularda olumsuz yönde şöyle yorumlamaktadırlar. Zahmet ve sıkıntıların sonucunda kavuştuğu şana, beceriye ve hayal ettiği feraha, umduğu rahata güzel yaşama kavuşmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kokmuş Ton Balığı Yemek, rüyayı gören kişinin zora düşeceğine, ayrıca değerli neyi varsa her şeyi yavaş yavaş kaybedeceğine, iş hayatında gireceği çıkmazların, artacak olan sıkıntıların olacağına, aile hayatında ise, mutsuzluğa, kendisine helal kılınan eşini onu aldatıp başka bir insanla birlikte olacağına, çözümü çok karışık olaylarla yüz yüze geleceğine ve kendini batırdığı yerden çıkaramayacağına, içinde sakladığı veya bir yakınına anlattığı sırların ortaya çıkmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Çiğ Ton Balığı Yemek, Verimli faydalı işlerle uğraşmaya, fakirlikten kurtulmaya, huzur bulmaya, problemlerden uzaklaşmaya ve rahat yaşam sürmeye, aşk gönül ilişkilerinde mutlu olmaya, helal kazanıp helal harcamaya, helal kazanca, mala ve mülke, beklentilerine kavuşmaya olarak yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5971