Rüya tabiri ara

Rüyada Tokat Attığını Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları

Aralık 21, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada tokat attığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında büyük sıkıntılar yaşadığına, bu sıkıntılar eğer sabırla karşılayıp bir çözüm bulmuş ise, çabalarının karşılığı olarak bu sıkıntıların son bulduğuna işaret eder. Rüya tabircileri, rüya sahibinin sabır ve şükürle geçirdiği sıkıntılı dönemin ödülü de sorunların ve anlaşmazlıkların daha kötüsünde korunmak olarak yorum yapar.

Rüyasında bir kimsenin kendisine tokat attığını gören kişi, eğer kararsız kaldığı bir konu var ise ve bir tercih durumundaysa, kendisi için en hayırlı olanı, kendisini en mutlu edecek olan seçeceği tercih edecektir. Bu rüya ona bu konuda yol gösterici olacaktır. Bunalım ve kaos dolu günlerden kurtulacak olan rüya sahibi, maneviyatına önem vererek, dine yönelecektir.

Rüyada tokat yemek, güzel anlamlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok istediği bir şeyi gerçekleştirebilmesi için ihtiyacı olan desteği arkasına almasına işaret eder. Başka bir yönden de tokat yediğini gören kişinin eğer sağlık sorunları var ise, sağlık sorunlarından kurtulur ve şifa bulur.

Rüyada Anneden Tokat Yemek

Rüyasında annesinin kendisine tokat attığını gören kişinin bu rüyası, rüya tabircilerine göre g çoğunlukla yanlış giden kişisel durumların içerisinden ebeveynler yardımıyla kurtulmak olarak yorumlanır. Bu gibi rüyalarda olumsuz şartların ortadan kalkacağı ve içe atılmış sıkıntıların daha fazla kişiyi yormaması gerektiği bir mesaj olarak gönderilir. Özellikle kendini bıkmış ve bunalmış olarak hisseden rüya sahibinin böylesi durumlarda derdini güvendiği kişilere, daha çok da aile üyelerinden birine açması, onlardan destek alacağı ve bu şekilde güzel günlere kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Babadan Tokat Yemek

Rüyasında babasının kendisine tokat attığını gören kişinin bu rüyası, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan ve uzun zamandır devam eden sorunlardan kurtulmak için aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, aynı zamanda iş hayatındaki ve eğitim hayatındaki tembelliğin giderilmesi için aileden bir kişinin rüyayı gören kişiyi ikaz edeceğine işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Bir kişi rüyasında babasın kendisine tokat attığını görür ise, bu aslında hayra işaret eden bir şer görüntüsüdür.

Rüyada babanın tokat atması ve bu şekilde dövmesi, genel olarak güç ile yorumlanır. Rüya sahibinin destek ve yardım göreceği anlamına gelir. Bazı alimlerin bu konudaki görüşlerine göre, rüyada babanın tokat atması, rüyayı gören kişinin işinde ve bulunduğu çevrede itibarının artmasına işaret eder. Rüyada içerisinde babası tarafından dövüldüğünü gören kişiye nefsinden, sevdiklerinden, dininden ya da çocuğundan dolayı kaybettiği, koptuğu manevi bir şeyi geri kazanması rivayet edilir.

İmam Nablusi (r.a) ifade etmiştir ki: Rüyasında babası tarafından dövülerek burnu kanayan kişi gerçek hayatında sıkıntı, dar geçim, hastalık veya hapis olma seçeneklerinden birini yaşayacaktır. Yediği dayak sonrasında ellerinde morluklar gören kişi haksız kazanç elde ederek, bununla sonradan pişman olacağı harcamalar yapacaktır. İbni Şirin (r.a) buyuruyor ki: Rüyada babadan dayak yediğini ve sonrasında bolca kan gören kimsenin mal ve menfaate kavuştuğunu ifade etmiştir.

Rüyada Ölüden Tokat Yemek

Rüyada bir ölüden tokat yemek, güzel anlamlara gelen bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, uzaklardan gelen bir kişi sayesinde yaşadığı sorunlardan arınacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişinin yaşadığı bir hastalık varsa en kısa zamanda şifasını bulacağına delalettir.

Rüyada Sevgiliden Tokat Yemek

Rüyada sevgilisinin kendisine tokat attığını gören kişi, yeni bir ilişkiye başlayacaktır. Rüyada tokat atan sevgilisinin aksine, gerçek hayatında çok etkileneceği ve yaşadığı sıkıntılar arasında kendisine ilkyardım  gibi gelecek olan bir ilişkiye başlayacağına, bu sayede daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına ve sorunlarından kurtulmak için daha büyük bir güç ve heves ile çalışacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Kendine Tokat Atmak

Rüyada kendi kendine tokat atmak, rüya gören kişinin içinde bulunulan zor durumdan kendi azim ve çabası ile kurtulmasına işaret eder. Bu kişi aynı zamanda kendi yaptığı hatalardan ders alarak pişmanlık duyacaktır.

Rüyada Tokat Atmak

Rüyada bir kimseye tokat attığını görmek, rüya tabircileri tarafından güç, kuvvet, kudret ve makam sahibi olmak şeklinde yorulur. Rüyasında tokat attığını gören kişinin sağlığı, gücü ve neşesi yerine gelir tüm sorunlarından kurtulur, kendisini iyi hissetmesine sağlayacak olan şeyler daima yoluna çıkar. Rüyasında tokat attığını gören kişinin her işi rast gider, şansı ve bahtı açık olur. Rüya sahibi hayatında bolluk ve bereketin hakim olduğu yeni bir döneme girer. Rüyayı gören kişi aynı zamanda yeni işlere atılarak istediği işin başına geçerek, iş yerinde sözüne saygı duyulan ve atacağı adımlara güvenilen kişi olur. Rüya sahibi işinde büyük başarılar elde ederek, toplum tarafından ismi bilinen, üne kavuşan ve saygı duyulan bir statüye ulaşır.

Rüyada Eşine Tokat Atmak

Rüyasında eşine tokat attığını gören bir kişinin eşi için hayırlı kimse olacağı, yaptığı her işin arkasında olup kendisine destek vereceği ve eşinin verdiği her karara saygı duyacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında eşine tokat attığını gören kişi, rüyanın aksine gerçek hayatta eşine değer veren, ona her konuda destek ve yardımcı olan bir kimse olarak tabir olur.

Rüyada Eşinden Tokat Yemek

Rüyasında eşinden tokat yediğini gören kişinin ömrü eşi ile beraber mutlu bir şekilde geçecektir. Rüyanın aksine, gerçek hayatta rüyayı gören kişinin eşi ile olan düzgün iletişimi, saygısı ve sevgisi sayesinde ömür boyu sürecek bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Anneye Tokat Atmak

Rüyada annesine tokat attığını görmek, görülen rüyanın aksine, rüya sahibinin annesine çok fazla değer verdiğine, büyük bir sevgi ve Haranlık beslediğine,  onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine delalet eder. Rüyasında annesine tokat attığını gören kişi ailesi için hayırlı bir evlattır ve onlar için övünç kaynağıdır.

Rüyada Küçük Çocuğa Tokat Atmak

Rüyada küçük çocuğa tokat atmak, rüyayı gören kişinin maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine ancak olumsuz olarak yorumlanır ise konuşmayı seven, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada erkek bir çocuğa tokat attığını görmek, rüya sahibinin bol para kazanacağına, uzun zamandır görmediği sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin uzaktan gelecek olan yakınları, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapacaktır.

Rüyada tokat atılan çocuk, eğer rüya sahibinin kendi çocuğu ise, bu rüya, rüya sahibinin maddi sorumluluklarının artacağına, süzüleceğine, ağlayacağına işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğe Tokat Atmak

Rüyada bir erkeğe tokat attığını görmek, rüya sahibinin çalıştığı yerde disiplini ve düzgün planlaması ile kısa bir süre içerisinde yüksek mevkilere geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına işaret eder. Olumsuz olarak değerlendirildiğinde, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

904

Rüya Sitesi Linkleri