Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada toka görmek ne demek? İslami

Ağustos 2, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada toka görmek , rüya sahibinin hayırlı adımlar atacağına , hem mutlu hem de huzurlu bir haya süreceğinize , evladınız varsa onların yüzünün her zaman güleceğine , hayırlı başlangıçlar yapacağınıza ve aynı zaman da yeni fırsatlar yakalayıp o fırsatları değerlendireceğinize işaret eder.

Bunun haricinde kişinin etmiş olduğu dualarının kabul olacağına , kalbinin ve niyetinin temiz olduğunu simgeler.

Rüyada saç tokası görmek ne demek?

Rüyada saç tokası gördüyseniz , sizi hem üzecek hem de mutsuz edecek olaylarla karşı karşıya kalmayacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere kolayca kavuşacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra canınızı çok sıkan bir probleminizin olmadığına yorulur.

Rüyada taç toka görmek nedir?

Rüyada taç toka gördüyseniz , hayırlı olan bir işe gireceğinize ya da gönül ortaklığı yapacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise sevdiğiniz kişiye yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza ve muradınıza ereceğinize delalet eder.

Rüyada taç görmek , evliyseniz yeni bir çocuğunuz olacağına , ilim tahsil etmeye ve büyük bir servete işaret eder. Bunların yanı sıra bu rüya kısmet , birleşme ve evlilik olarak tabir edilir.

Rüyada çiçekli taç görmek

Rüyada çiçekli bir taç gördüyseniz , çevrenizdeki insanların size hayran duyacağı bir iş yapacağınıza , büyük bir mirasa kavuşup zengin birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada altın toka görmek

Rüyada altın toka görmek , gerçek yaşam da eğer evliyseniz o zaman yakın zaman içerisinde bir bebek sahibi olacağınıza ve ailenizde birey artışı olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

778