Rüya tabiri ara

Rüyada Tohum Ekmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada tohum ekmek sürekli yeni başlangıçlara işaret eder. Yeni bir iş, yeni bir eş, yeni bir çocuk gibi insan hayatında köklü değişikliklere sebep olacak her işin başına delalet eder. Ancak rüyada görülen diğer nesnelerin de rüya üzerinde bir çok olumlu ve olumsuz etkileri olduğunu söylemek gerekir. Rüyada bize verilmek istenen mesajı doğru anlamamız için rüyayı nesneler ile birlikte yorumlamak gerekir. Anlam bütünlüğünü korumak için, rüyayı doğru ve tam hatırlamak gerekir. Ancak bu şekilde verilmek istenen asıl mesaja ulaşabilmek mümkündür. Unutulmamalıdır ki, rüyada gösterilen her nesne ve olay kişinin hayatında olumlu yada olumsuz bir takım mesajlar vermektedir.

Rüyada Tohum Ektiğini Görmek:Rüyada bir kişinin bahçesinde tohum ektiğini görmesi, rüyayı gören kişinin çok büyük paralar kazanacağına, işlerinin açılacağına, yeni işler bulacağına yada eline yüklü bir miktarda para geçeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin rızkı açılır. Uzun süre yaşanan sıkıntının ardından yeni iş imkanlarına kavuşacağına işaret eder. Sıkıntıdan feraha, darlıktan genişliğe geçmesine ve borçlarından kurtulmasına işaret eder. Aynı zamanda rüyasında tohum ektiğini gören kişi, maddi bir birikimde yaptığına işaret eder. meyvesini ileride alacağı olumlu yatırımlar için zemin hazırlığı yapmasına da delalet eder.

Rüyada evli bir kadının bir saksıya tohum ektiğini görmesi, rüyayı gören kişinin hamile olduğuna yada yakın zamanda hamile olacağına işaret eder. Rüyada evli bir kadının evinin bahçesine tohum ektiğini görmesi de o kadının hamile olacağına yada yakın zamanda hamile kalacağına işaret eder. Bekar bir kızın tohum ektiğini görmesi, yakın bir zamanda hayırlı bir izdivaç yapacağına yada hayırlı bir okulu kazanacağına yada hayırlı bir meslek sahibi olacağına işaret eder. Rüyayı gören bekar bir erkekse yakın bir zamanda ya hayırlı bir evlilik yapacağına yada yeni ve hayırlı bir iş kuracağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin çalıştığı iş yerinde tohum ektiğini görmesi, yakın zamanda çok çalışmalarının karşılığını alacağına ve terfi ederek o iş yerinin patronu olacağına işaret eder. Sürekli aynı iş yerinde kalacağına ancak sürekli kendini geliştirip terfi edeceğine işaret eder. Rüyasında bir cami havlusuna tohum ektiğini görmek, ilim irfan yolunda ilerleyeceğine, imanını kuvvetlendireceğine, İslamiyeti doğru yaşamak için gayret ettiğine ve namazında terk etmeler var ise onları düzeltmeye gayret ettiğine işaret eder. Rüyasında cami havlusunda tohum ekmek, dini için hayırlı ve olumlu işler peşine düştüğüne ve kuranı anlamaya ve hayatına geçirmeye gayret eden bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Yol ortasında tohum ektiğini gören kişi, çevresine faydalı olmaya çalışan bir kişi olduğuna işaret eder. çevresinin beğeni ve taktirini topladığına da işaret eder.

Rüyada taşlık bir alanda tohum ekmeye çalışmak, boşa kürek çekmeye işaret eder. Olmayacak bir iş üzerinde fazla ısrar etmeye işaret eder. Rüyasında tohum ektiğini ancak tohumun açmadığını ve toprağın kuruduğunu gören kişi, çok sıkıntılı bir sürece girer. Yaşadığı maddi sıkıntılar sonucu bir takım darlıklar yaşar. Ruhsal bir bunalıma girer. Rüyada tohum ektiğini ve o tohumun çiçek açtığını gören kişi, yaptığı hayırlı bir işte veya çalıştığı bir işte hayırlı bir kazanç elde eder. Eline attığı işi sonuna kadar bitirir ve meyvesini alır. Yaptığı uğraşlar sonuç verir ve karlı çıkar. Feraha kavuşur ve sıkıntı ve stresten kurtulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16728