Rüya tabiri ara

Rüyada Tesettür Gelinlik Giymek Görmek

Temmuz 10, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Tesettür Gelinlik Giymek eğer gelinlik giyen kişi bekar ise uzun zamandır birlikte olduğu ve iyi anlaştığı kişi ile en kısa sürede evlenip mutlu, huzurlu bir yuvaya karışacağına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi evli ise iş hayatında veya aile hayatında mutlu ve güzel gelişmelere vesile olacak bir haber alacağı manasına gelir. Rüyada gelinlik giydiğini gören kişi hamile ise kız çocuğu olacağına, çocuğu olmasını istiyorsa hayırlı evlada yorulur.

Rüyada Tesettür Gelinlik Görmek Rüyanızda giydiğiniz gelinlik hoş ve aynı zamanda temizse belirtilen durumda evliliğiniz sizlere mutluluk getirecek anlamına gelir. Yeni, temiz ve aynı zamanda hoş bir gelinlik olumlu olabilecek haberlerdir. Kişinin çalışma hayatında başarılı olacağı çalışmalar yapmasına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, hususi hayatında mutluluğu yakalamasına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, aşk hayatında renkli gelişmelere ve aynı zamanda evli olmayanlar için hoş bir evliliğe anlamına gelebilir. Bazen de belirtilen düş bebek ile yorulur. Düşte hamile bir bayanın gelinlik görmesi kadın çocuğuna anlamına gelebilir.

Kişi rüyasında gelinlik giydiğini ve aynı zamanda ağladığını görüyorsa aslında belirtilen durum iyiye tasvir edilir. Düşte ağlamak gerçek hayatta sevinçle ifade edilir. Böyle bir düş gören kişinin olumlu olabilecek bir ileti alarak çok sevineceği söylenir. Rüyasında gelinlik giyerek gelin olduğunu gören kişi mutlu bir evlilik yapacak anlamına gelir. Ailesi ile mutlu mutlu bir hayat-ömür süreceği anlamını taşır. Başka yandan olumlu olabilecek, sevinçli haberler almaya, kısmetinin açık olduğuna sinyaller verir. Rüyada gelin görmek; kişinin kısmetinin açılacağına ve aynı zamanda hoş günlerin yakın olduğuna anlamına gelebilir. Düşte gelin ve aynı zamanda damadı birlikte görmek kişinin dünya ile ilgili şeylere çok kıymet verdiğine ve aynı zamanda maneviyatını hiç düşünmediğine sinyaller verir.

Düşte yaşlı olmayan ve aynı zamanda hoş bir gelin görmek; kişinin helal yoldan kazanç elde edeceğine ve aynı zamanda bol kazanca anlamına gelebilir. Düşte gelinlik görmek; kişinin hayatında bazı değişiklikler yaşayacağına sinyaller verir. Düşte gelin arabası görmek; kişinin kötü giden işlerinin ani düzeleceğinin habercisidir. Düşte gelin ve aynı zamanda damadı bir arada gelin arabasında görmek; kişinin itibarının artacağının habercisidir. Kişi rüyasında kendini bir gelinle birlikte gelin arabasına binerken görürse belirtilen kişinin ticari olarak büyük bir yükseliş yaşayacağına sinyaller verir.

Rüyada duvak görmek; bekar kişiler için evlenmeye, evli kişiler için ise çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada gelinlik görmek; rüya sahibi işsiz ve bekar ise kısa zaman içerisinde ailesinin de onaylayacağı bir işe gireceğine delalet eder. Evli bir kişi ise çok mutlu olacağına ve güzel işler yapacağına yorulur.

Rüyada temiz gelinlik giymek; rüyayı gören kişinin girdiği bir işte ya da yapacağı bir çalışmada başarılı olacağı ve iyi sonuçlar alacağına işaret eder. Temiz gelinlik görmek her zaman iyidir. Saf bir kalp, iyi huy, kadında güzel ahlak ve namus anlamına gelir. Temiz gelinlik giyen kişinin aile hayatı güzel ve huzurlu geçer.

Rüyada kirli gelinlik giymek; rüya sahibinin yapacağı çalışma ya da projenin bir sonuca varmayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi evli ise aile hayatında bazı huzursuzluklar yaşayacağı ve üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada siyah gelinlik giymek; genellikle mutsuz bir evlilik anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağı manasına gelir.

Rüyada beyaz gelinlik giymek; güzelliğe ve hayra işaret eder. Gelinliğin bir anlamı da üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Beyaz güzel gelinlik, heybet ve gururlanma anlamına da gelmektedir.

Rüyada kırmızı gelinlik giydiğini görmek; bolluk bereket anlamını taşımaktadır. Gördüğünüz kırmızı renkli gelinlik ne kadar temiz ise anlamı o kadar iyidir ve mutluluk derecesinin fazla olacağı manasına gelir.

Rüyada başkasının gelin olduğunu görmek; aileniz veya yakın arkadaşlarınızdan birinin mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacağı veya iş hayatında başarılar elde edeceğiniz manasına gelir.

Rüyada gelin olduğunuzu görmeniz; karlı bir iş yapacağınız manasına gelir.

Rüyada gelinlik giyememek; evleniyorsunuz fakat gelinlik giyemiyorsanız ya da gelinliğiniz yanınızda ama giymiyor veya giyemiyorsanız bunun anlamı önünüzde sıkıntılı bir süreç olduğudur. Beklentilerinizle ilgili bazı gecikmeler yaşanacak fakat sonu ferah olacaktır…

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

91