Rüya tabiri ara

Rüyada Ters Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ters görmek kişinin işlerinin yolunda giderken birden her şeyin farklı yönde ilerleyeceğine, kişinin bugünlere gelmek için çok çalıştığına ancak ilerleyemediğine, yaptığı bir hatanın tüm emeklerini sileceğine ve zor günler geçireceğine işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin yakın zamanda bir evlilik yapacağına ve eşinin inatçı, kendi başına buyruk hareket etmesinin çiftler arasında büyük kavgalara sebep olacağına, hanedeki tatsızlıklara ve sıkıntılara delalet eder. Rüya sahibinin hayallerine ulaşmak için çaba sarf ettiğine ancak bu günlerde hayatında yaşadığı olumsuzluklar sebebiyle hedeflerinden sapacağına ve başarısızlıklara ile yüzleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Ters Konuşmak

Rüyada ters konuşmak kişinin bu günlerde endişe ve stres içinde olduğuna ve bu durumun hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, can sıkıcı durumların yaşanacağına delalet eder.  Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin çok fazla işi aynı anda yapmaya çalıştığına ve bu sebeple başarısız olduğuna, sonunda gergin ve huzursuz olduğuna işaret eder. Bu rüya kişinin doğru işe odaklanarak faydalı sonuçlar almasını söyleyen bir işaret niteliği de taşır.

Rüyada Ters Ayak Görmek

Rüyada ters ayak görmek uğursuzluğu simgeler ve kişinin yaptığı işlerde başarısız olacağına, bu günlerde şansının yaver gitmediğine, rüya sahibinin her daim belayı kendine çektiğine, yanlış kişilerle arkadaşlık kurduğuna ve işlerine gereken önemi vermediğine, bu durumun  artan borçları konusunda yardımcı olmayacağına aksine her şeyi mahvedeceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6557