Rüya tabiri ara

Rüyada Tere Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tere görmek rüyayı gören kişinin ailesinde ve sosyal yaşamında sevilen, saygı duyulan, takdir edilen bir insanın hasta olacağını veya çok zor bir duruma düşeceğini anlatır. Bu rüya rüya sahibinin bazı sıkıntılar sebebiyle kendisini kaybedeceğini, büyük endişe ve tasa dönemi içerisine gireceğine delalet eder. Yani pek hayırlı şekilde yorumlanmayan bir rüyadır.

Rüyada Taze Tere Görmek

Rüyada taze tere görmek rüyayı gören kişinin işsizlikten bıkması sebebiyle tempolu bir iş arama sürecinde gireceğine delalet eder. Sonra rüya sahibi çok iyi bir iş bulacak ve bu işinde büyük başarılar ortaya koyacak demektir. Daha sonrasında takdir edilecek bulunduğu işte çok iyi bir konuma gelerek çok paralar kazanacak demektir.

Rüyada Tere Yemek

Rüyada tere yemek kişinin çok güzel bir proje ortaya koyacağını ve bu projede kendi hayatı ile ilgili yaşadığı sıkıntılardan dolayı ilerleme kaydedemeyeceğini anlatır. Rüya sahibi bu imkansızlık sebebiyle çok üzülecek demektir.

Rüyada Manavdan Bir Demet Tere Almak

Rüyada manavdan bir demet tere aldığını gören kişinin eline hiç beklemediği bir yerden hiç beklemediği bir anda yüklü bir miktarda para geçecek demektir Dolayısıyla rüya sahibi bu olay neticesinde çok sevinecek ve borçlarını ödeyecek anlamına gelir.

Rüyada Tereyi Yıkayan Birini Görmek

Rüyada tereyi yıkayan birini görmek kişinin işinde güzel projeler ortaya koyacağını ve bu projelerden olumlu sonuçlar elde ederek para kazanacağını anlatır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3161

Rüya Sitesi Linkleri