Rüya tabiri ara

Rüyada Telefonun Çalınması

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Telefonun Çalınması hakkınızda olur olmaz konuşmalar yapan birileri olabilir. Bir süredir görüşmediğiniz kişiler de sizinle ilgili çevreye yalan yanlış şeyler anlatabilirler. Bu duyduğunuz şeyler sizi üzebilir. Hakkınızda başkalarına anlatılan şeyler yüzünden diğer insanlar ile de aranız açılabilir. Şu günlerde sizinle ilgili yapılan dedikodular yüzünden zor durumda kalabilir, buna inanan insanlara darılabilirsiniz. Özellikle iş hayatında sizi çekemeyen ve kötülemek isteyen kişilere karşı temkinli olun.

Telefonun Çalınması farklı bir yorum olarak ise sorumluluklarınızın artmasına ve aile içerisinde daha fazla görev üstlenmeye yorumlanır. Belki maddi yönden ya da manevi yönden ailenize daha fazla destek olmanız gerekebilir. Ya da bir süre evinize kalmaya misafir gelebilir. Şu günlerde ev hayatınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ancak bu durumdan şikayetçi olmayacaksınız. Ayrıca aileniz ile el ele vererek mal mülkünüzü artırabilir, birlikte refaha erişebilir ve kazancınızı yatırım yapabilirsiniz. Evli olan kişiler bebek sahibi olabilirler. Eğer mal mülk satın alma planlarınız varsa, bu da tez zamanda gerçekleşebilir.

Rüyada cep telefonunun çalındığını görmek şu an mevcut sıkıntılar sizi dertli yapabilir ve dertleşmek isteyebilirsiniz. Ancak herkesin öğrenmesini istemediğiniz bir şey olacak. Bu yüzden de kiminle dertleşeceğinizi şaşırabilir ve tek başınıza sorunlarınızı çözmekte zorlanabilirsiniz.Özel hayatınızda yaşadığınız huzursuzluklar sizi üzebilir ve sizinle uğraşan insanlar yüzünden sosyal çevreniz değişebilir. Kendinizi yalnız hissedebilir ve dertleşmek için gerçek bir dosta ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada telefonun çalınması ve bulunması sevdiğiniz insanın size uzun süredir istediğiniz bir şeyi alacağınıza, hediyeler almaya ve sürprizler ile karşılaşmaya yorumlanır. Sevdikleriniz sizin ihtiyaçlarınızı görüp sürprizler yapabilirler. Eğer iş arıyorsanız, biri size bu konuda haber gönderebilir,iç beklemediğiniz bir yardım alacağınıza yorumlanır. Ticari hayatta ya da iş yaşantınızda beklemediğiniz kişilerde yardım görebilirsiniz. Gelirinizin artmasında ve sorunların çözülmesinde size yardımcı olabilir. Küs olduğunuz kişi ile de bir araya gelmeniz ve yeniden eski dostlukların kurulması olasıdır. Aranızdaki sorunları tez zamanda aşabilirsiniz.

Rüyada telefonun kaybolduğunu görmek özel hayatınızda her ne kadar mutsuz olsanız da iş hayatında tam tersi mutluluklar yaşayacağınıza yorumlanır. Hayatınızda bazı problemleri görmezden gelmek sizi maddiyatçı biri haline getirebilir ve bir şeyleri aşmak için onlardan uzak durmak isteyebilir, sorunlardan kaçabilirsiniz, sizi üzen bir insanın ardından öfke duymak ve ona karşı kendini ispatlamak anlamına da gelir. Bundan sonra sadece kendiniz için yaşayabilir ve sadece kendi isteklerinizi gerçekleştirebilir, hatta bencil davranabilirsiniz. Bu durum yalnız kalmanıza neden olabilir.

Rüyada cep telefonu çaldırmak özel hayatınızdaki olumsuzlukların sizi yıldırmaması ve eski hayallerinizi tamamlamak, kimseye muhtaç olmamak ve hayatınızda baskında kurtulmaya yorumlanır. Bazı insanlarla anlaşmazlığa düşseniz de seçimlerinizden vazgeçmeyerek, ciddi bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

Rüyada cep telefonu kırıldığını görmek kısmetlerin çoğalmasına ve hayallerindeki evleneceği kişi ile tanışmasına yorumlanır. Talip haberleri alabilirsiniz ve zengin biri ile evlenebilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa, ailenizin de onayını alarak evlilik hazırlıklarına başlayabilir, sevdiğiniz ile mutlu mesut bir yuva kurabilirsiniz. Evlilik ile ilgili şüphelerinizi ortadan kaldırabilir. Onun doğru insan olduğunu anlayabilirsiniz. Eğer genç kızın rüyasında çıkarsa, yakında evlilik teklifi alarak çok şaşırabilir.

Rüyada telefonun bozulduğunu görmek uzun süredir hasret kaldığınız biri ile kavuşacağınıza ve özlemlerin sona ermesine yorumlanır. Bir süredir çekilen dert ve cefa son bulur, neşeniz artar. Sevdikleriniz size çok güzel haberler getirebilirler.

Rüyada telefonun parçalanması bundan sonra üzüntülerin sona ermesine ve aile neşenizin yerine gelmesine, ailece birlik ve beraberlik içerisinde olmaya yorumlanır. Ailenizle birlikte büyük mutluluklar yaşayabilir, maddi sorunları da geride bırakabilirsiniz.

Rüyada telefon camı çatlaması Hhyırlı işler yapmak ve iyiliklerinizin karşılık bulması, umutların artmasına yorumlanır. Bir süredir moralinizi bozan bir şey varsa, bu sorunlarınız son bulabilir. İşinizle ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir, eve giren paranın miktarında artışla ailenizle rahat geçim sürebilirsiniz.

Rüyada telefonun ortadan ikiye ayrılması hiç beklemediğiniz bir problem ile karşılaşabilir, kızınıza destek vermeniz gerekebilir. Onun üzüleceği bir hadise olabilir, belki özel hayatında bazı sıkıntıları olabilir ya da sizden gizlediği bir şeyi öğrenebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

396