Rüya tabiri ara

Rüyada Telefon Görüşmesi Yapmak

Nisan 2, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada telefon görüşmesi yapmak, rüyayı gören kişi aile bireylerinin birinin yaşadığı sağlık sorunu ile duyacağı üzüntüye işaret eder. Rüyada telefon görüşmesi, beklenmedik bir paranın rüya sahibinin akrabası tarafından ona gönderilmesi ve sevinçli haber almasına alamet eder. İş hayatında sıkıntı çeken ve ayrıca iş bulamayan kişi için bu rüyayı görmesi beklenmedik bir fırsat yakalayacağına ve bunu değerlendirmesi gerektiğine rivayettir.

Rüyada telefon görüşmesi, iki sevgili arasında olan bağlılığın artarak ciddi ilişkiye dönüşmesine rüyayı gören kişinin bu sevgide aile desteği alarak bu yolun evliliğe gideceğine delalet eder. Uzun zaman görüşmediğiniz ve çok sevdiğiniz bir yakınınız tarafından alacağınız hediye ve paranın sizi çok mutlu edeceğine işaret eder. Rüyada telefon görüşmesi güvendiğiniz bir arkadaşınızın sizin yapmak istediğiniz bir işi bozarak sizi üzeceğine yorumlanır. Evli bir erkeğin bu rüyayı görmesi yaşadığı günlük hayatın içinde kurduğu düzeni ve huzuru hiç kimsenin bozmasına izin vermeyeceğine akrabalar ile çıkan sorunların aile hayatını etkileyeceğine alamet eder. İş ortamında gösterdiğiniz başarı nedeniyle etrafınızdaki arkadaşların sizi kıskanacağına ve nazara geleceğinize yorumlanır.

Rüyada telefon görüşmesi görmek rüya sahibinin bulunduğu ortamdan uzaklaşmak istediğine ve kısa bir tatil yapacağına o tatilin ona çok iyi geleceğine ve yalnız gideceğine işaret eder. Maddi durumu iyi olan kişinin bu rüyayı görmesi parasal konuda sıkıntı çekeceğine bir başkaları nedeniyle kötü alışkanlık olan oyunlar öğrenerek oynayacağına rivayet eder. Rüyada telefon görüşmesi birçok güzel gelişme yaşanılması ve rüyayı gören kişinin sabırsız bir kişiliğe sahip olmasına çıkar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16993