Rüya tabiri ara

Rüyada Telefon Görmek

Aralık 31, 2018 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada Telefon Görmek Her nasıl ki gündelik hayatımızda telefon iletişime ilişkin bire nesneyse , rüyamızda da aynı şekilde bize iletişimle ilgili ipuçları verir. İnsanlarla iletişime geçmeyi simgeler. Örneğin; eğer telefona erişmekte güçlük çekiyorsanız, ya da arama yapmakta zorlanıyorsanız bu, iletişim problemleri ve diğer insanlar ile anlaşamama problemi yaşadığınızı gösterebilir.Rüyada telefon görmek, hayatımız için gerekli olduğunu düşündüğümüz bilgi ve düşünceleri gerekli kişilerden almayı istediğimizi gösterir. Eğer iç rahatlatıcı bir konuşma yapıyorsak bu gerekli gördüğümüz bilgilerin gerçekten bizim hayatımız için faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Tüm bu iletişim süreci sizin dışınızda biriyle kuruluyor olabileceği gibi kendi kişiliğinizin iletişime geçmeyi ihmal ettiğiniz ya da farkında olmadığınız yanı da olabilir. Bazen bastırılan yanlarımız kendini rüyalarda bu şekilde açığa vururlar. O yüzden aranmanız ya da arıyor olmanız, kötü şeyler duymanız/söylemeniz ya da iyi şeyler duymanız/söylemeniz bu hususta önemli bir detay.

Bir telefon numarasını arıyorsak ileriye dönük düşüncelerimizi toparlamakta güçlük çekiyor olabiliriz. Bunun için belki biraz kendimizle kalıp, içimize dönmeye bunun da yetmediği yerde profesyonel bir destek almaya çalışabiliriz.

Rüyada görülen telefon iyi bir haber almaya, mutluluğa ve büyük bir mirasa yorumlanır. Rüyada görülen telefon size yardım edecek biri demektir. Telefonun sürekli çaldığı fakat açılmadığını görmek ise; bir işin bitecek olmasına işaret eder.

Rüyada çalan telefonu açarak biriyle iletişim halinde olduğunu görmek çok istenilen ve arzu edilen haberin kısa zamanda alınacağına işaret eder. Rüyada telefonla konuştuğunu görmek; bazı rüya yorumcularına göre birine borçlanmak demektir.

Rüyada görülen telefon güzel haberlere işaret ettiği gibi, aynı zamanda yüksek mevkiye erişmeye işaret etmektedir. Telefon genellikle iyi haber, miras ve çok mutlu olunacak olayların başlangıcı demektir.

Rüyada telefonun ekranının kırılması ya da telefonun bozulması telefonla konuştuğunuz kişi ile iletişimde bir kopukluk yaşayabileceğinizi gösterir. Rüyanız size, eğer kendinizi ifade etmekte güçlük yaşadığınız bir dönemdeyseniz, bu tarz iletişim kopukluklarından, yanlış anlaşılmalardan korunmaya dikkat etmeniz gerektiğinin mesajını veriyor olabilir.

Rüyada telefonu elinden düşürmek, bilerek ya da bilmeyerek size ihtiyacı olan bir tanıdığınıza onun önemsediğinizi ya da yanında olduğunuzu göstermenize ve sizin dinleyiciliğinize ihtiyacı olan birini ihmal ettiğiniz anlamına gelir.

Rüyada ev telefonu görmek, haneye gelecek misafire, alınacak habere, nasibin ve kısmetin açılarak murada nail olmaya yorumlanır. Ev telefonu görmek, rüyası kişiler için bazen de ağız tadına, birlik ve beraberliğe, düzenin bozulmadan devam edilmesine ifade edilir.

Rüyası kişi ya da kişiler için hayırlı olup kişiye huzur verecek yaşadığı bir takım olumsuz olayları unutmasına kolaylık sağlayacak kimselerle birlikte olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, oldukça başarılı, hayata karşı tutunmayı bilen, çevresindeki durumlara akılcı çözümler üreten kimselerdir. Rüyada cep telefonu görmek, bazen de maddi olarak rahata ermeye, nasibi her daim süre gelecek arkası kesilmeyecek nasibe ermeye, mutlu olmaya ifade edilir. Cep telefonu rüyası, yakın zaman da gelecek habere, umutların kesildiği anda sevincin yeşermesine, bir çok güzel olayın için de yer alarak kazanılan zaferler ile daha güzel yaşama erme şansına vasıl olmaya ifade edilir.

Rüyada cep telefonu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin alacağı bir haberle tüm sıkıntılarından kurtulmasına, ard arda yaşanacak güzel olaylarla neşeli günler geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ve ailesinin huzurla ve mutlulukla yaşayacakları bir ortama sahip olmaları şeklinde de yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada cep telefonu görmek; rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına işaret eder.

Rüyasında yeni bir cep telefonu alan kimsenin geçmiş günleri hatırlaması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hatırladığı eski günlerini gülerek anmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin eski bir fotoğrafla ya da karşılacağı bir dostuyla tekrar o günlere dönmesine ve onları mutlulukla anlatmasına işaret eder.

Rüyasında cep telefonunu değiştirdiğini gören kişinin yeni insanlar tanıyıp ahbap olması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin gireceği yeni bir ortamda çevre edinmesine, samimi dostluklar kurmasına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin kalabalık bir ortamda dikkat çekecek bir davranış bulunacağına, hatırlarda kalacak bir gün yaşayacağına işaret eder.

Rüyasında cep telefonunu kaybettiğini gören kişinin bazı arkadaşlarıyla olan ilişkisini bitireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin duyacağı bir sözle dostlarına cephe almasına ve onlarla tartışma yapmasına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada cep telefonu kaybetmek, sevilen bir arkadaştan kötü haber almak şeklinde yorumlanır.

Rüyada cep telefonunu kırdığını gören kişinin bilerek bir hata yapması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin girişeceği bir işten zararla çıkacağını bildiği halde yine de devam etmesine ve büyük hasar almasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinden gelen uyarılara kulak vermediği için maddi ve manevi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada cep telefonu kırmak, rüyayı gören kişinin sinirleneceği bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında mesajlaştığını gören kişinin yakın zamanda alacağı bir haber olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklediği güzel bir haberin gelmesiyle rüya sahibinin neşesinin yerine geleceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin eski bir dostu ile karşılacağı ve hasret giderecekleri şeklinde yorumlanır.

Rüyada cep telefonu ile konuştuğunu gören kişinin alacağı haberler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin alacağı hem kötü hem de iyi haberler olacağı, karmaşık duygular hissedeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sevdiği bir kişi ile tartışma yapmasına da işaret eder.

Rüyada siyah cep telefonu görmek, söylenecek kötü söze ve üzülmeye işaret olduğu gibi kişinin beklenmeyen olayların içine düşerek her konuda mutsuzluğa yakalanacağına yorumlanır. Rüyasında siyah cep telefonu gören kimse, olaylara ve durumlara karşı son derece bağımsız hayırlı olanın peşinde koşmak yerine kendisini kötümser durumlara sürükleyen kişilerdir.

Rüyada beyaz cep telefonu görmek, duyulacak hayırlı ve güzel habere, mutlu olmaya, dilediğiniz tüm dileklerin vasıl olup yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Beyaz cep telefonu rüyası bazen de haneye gelecek hoş misafire, mutlu olmaya, sevincinizi kat ve kat arttırarak girdiğiniz işlerde başarılı şekillerde ilerlemeye tabir edilir.

Rüyada cep telefon tamir etmek, bu rüya kişi için mutlu olacak haberlere uzun zaman dır görmediğiniz bir yakınınızı görmeye,mutlu olmaya yorumlanır. Rüyasında cep telefonunu tamir etmek için götürdüğünü gören kimse, kırgın olduğu kimselere karşı kendisini affettirmek amacıyla eylemlere giderek sevdiği kimseden af dilemek adına o kimseye sürprizler yapar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4565

Rüya Sitesi Linkleri