Rüya tabiri ara

Rüyada telefon görmek

Şubat 2, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada telefon görmek

Rüyada telefon görmek, hayatınızdaki her konuda yardım alacağınıza, alınacak güzel habere, güzel sözler işitmeye, terfiye ve mirasa işaret eder. Rüyada telefon görmek, bilinç altınızdaki açığa çıkmayı bekleyen bir bilgiyi simgeliyor olabilir.

Rüyada cep telefonu görmek

Rüyada cep telefonu görmek, doğru kararlar vererek, fırsatları doğru değerlendirerek kazancınızı arttıracaksınız. Kazancınız artacağı için yaşam şartlarınızda iyileşecek.

Rüyada telefonun sürekli çaldığını görmek

Rüyada sürekli çalan bir telefon görmek, size gelen sinyallerin çok fazla olması, yarım kalan işlerin nihayete ereceğine işaret eder..

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada çalan bir telefon görmek, bilinçaltınızın size söyleyecek önemli bir şeyi olduğu anlamına gelebilir.

Rüyada telefon çaldığını işitmek

Rüyada telefon çaldığını duymak, girdiğiniz bir iş, bir proje veya mülakatın sonucunu yakın zamanda alcaksınız. Büyük bir çaba sarf etmeden kazançlı çıkacaksınız.

Rüyada telefon sesi duyduğunu görmek

Rüyada telefon sesi duyduğunu görmek, yaptığınız işin sonuçlarını kısa süre içinde alacaksınız.

Rüyada telefona cevap vermekten korktuğunu görmek

Rüyada telefonu cevaplamaktan korktuğunu görmek, bilinçaltınızdan gelen mesajları dinlemekten korktuğunuz; ya da başka insanlardan korktuğunuz anlamına gelebilir bu durumda fobinin nedenini keşfetmek ve yok etmek için bilinçaltınızı hemen dinlemeniz gerekir.

Rüyada telefonu açtığını görmek

Rüyada telefon açtığını görmek, hayra yorulur. Dikkatini çekmek istediğiniz kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Sevdiğiniz kişi tarafından sevileceksiniz. Ne olursa olsun arkanızda sapasağlam duran bir kişinin varlına da işaret eder.

Rüyada telefon ettiğini görmek

Rüyada telefon ettiğini görmek, gerçekleşme ihtimalini büyük gördüğünüz bir işe yoğunlaşacak ve başarı sağlayacaksınız. Mutlu olacağıız bir haber alacaksınız.

Rüyada telefon bulduğunu görmek

Rüyada telefon bulduğunu görmek, maddi ve manevi kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada cep telefonu bulduğunu görmek

Rüyada cep telefonu bulduğunu görmek, zenginlik habercisidir. Büyük bir işte doğru adımlar ile ciddi bir gelir elde edeceksiniz.

Rüyada telefon ile konuştuğunu görmek

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, beklediğiniz haber yakında gelecek demektir. Mutlu olacaksınız.

Rüyada tanıdığı biriyle telefonda konuşmak

Rüyada tanıdığı biriyle telefonda konuşmak, o kimseden hoşunuza gidecek sözler duyacak veya iyi haberler alacaksınız demektir. Olumlu gelişmelerin habercisidir.

Rüyada anne ile telefonda konuşmak

Rüyada anne ile telefonda konuşmak, annenizden yardım veya güzel bir haber alacaksınız.

Rüyada telefon almak

Rüyada telefon aldığını görmek, işinde yükselmeye, hayırlı haberler almaya, kazaç elde etmeye, mala işaret eder.

Rüyada telefon satmak

Rüyada telefon sattığını görmek, girdiğiniz iş çok talep gören bir iş olduğu için beklediğinizden de çok kazanç elde edeceksiniz.

Rüyada telefonun kullanıma kapatılmış olduğunu görmek

Rüyada telefonun kullanıma kapatılmış olduğunu görmek, kendinizi toplumla ilişkiye kapatmış olmanız.Bu durum kişisel bir tercih olabileceği gibi başka nedenlere de bağlı olabilir.

Rüyada telefon kaybetmek

Rüyada telefon kaybettiğini görmek, önünüze çıkan fırsatları değerlendiremiyorsunuz. Zarara uğramaya işaret eder. Yakın çevreniz ile aranıza mesafe koyacağınıza işaret eder. Bir süre için içinize kapanıp yalnızlığı tercih edeceksiniz.

Rüyada telefonun kırıldığını görmek

Rüyada telefonun kırıldığını görmek, olmasını beklediğiniz iş başarısızlık ile sonuçlanıyor. Hedeflerinize ulaşamıyorsunuz.

Rüyada telefonunun çalındığını görmek

Rüyada telefonunun çalındığını görmek, beklemediğiniz bir anda, beklemediğiniz bir kimse tarafından zarara uğratılacaksınız.

Rüyada telefon çaldığını görmek

Rüyada telefon çaldığını görmek, aklınızda biri var ve o kişi ile ilgili herşeyi merak ediyorsunuz.

Rüyada telefonun bozulduğunu görmek

Rüyada telefonun bozulduğunu görmek, hayalleriniz gerçekleşmeyecek ve ne yazık ki hedeflerinize ulaşamayacaksınız.

Rüyada telefon hediye etmek

Rüyada telefon hediye ettiğini görmek, yardıma muhtaç olan bir kimseye yardımınız dokunacak.

Rüyada telefon kablosu görmek

Rüyada telefon kablosu görmek, beklediğiniz bir kimsenin varlığına, hayırlı kısmete, kazanç elde etmeye işaret eder. Aldığınız haber ile hayır işlerinde bulunacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4537

Rüya Sitesi Linkleri