Rüya tabiri ara

Rüyada Telefon Bulmak

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada telefon bulmak görülen rüyanın hayırla yorumlanması gerekir. Bu anlamda rüyanın tamamının anlatılarak yorum edilmesi önemlidir. Bu sebepten rüya hakkında gerçekten bilgi donanımı bulunan kişiye anlatılması ile rüyanın tabir edilmesi rüyanın bize vermek istediği bilgilerin daha doğru yansıtılmasını sağlar. Rüyada yerde telefon bulmak hayır ile yorumlanmış rüyalar içerisinde bulunur. Telefon yakın zamanda gelecek ses anlamında işaret eder. Rüyada telefon bulmak sahibine vermek rüyayı gören kişinin hiç beklemediği anda alacağı bir haber karşısında büyük mutluluk yaşayacağı anlamında alamet edilir. Kişi bekar ise yakın zamanda hayatına girecek kişiye alamet eder. Rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntıları unutturacak, huzur verecek, telefon bulmak sahibini aramak kalbini sevgiyle dolduracak, dertlerini unutturacak anlamda gerçekten aşkı yaşayacağı birinin hayatına gireceğine yorum edilir. Bu kişi sayesinde kişinin neşesinin ve mutluluğunun yerine geleceği anlamında tabir edilir.

Rüyada telefon bulduğunu görmek uğur ve kısmet anlamında alamet eder. Yakın zamanda yaşayacağı gelişme sayesinde hayatında büyük değişiklikler olacağı anlamında tabir edilir. Rüyayı gören kişiye evliyse yaptığı işlerle alakalı ve evliliğinde yaşadığı problemler ile alakalı sıkıntıların giderileceği anlamında alamet eder. Müjdeli çocuk haberi olarak ta tabir edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin iş hayatında kariyerinin yükseleceğine, mevki ve makam sahibi olacağına ,saygınlığının artacağı anlamında işaret eder. Rüyada telefon çaldırmak ve bulmak kişinin çok isteyip te yapamadığı bir şeyin yakın zamanda gerçekleşeceği anlamında da delalet eder. Telefon bulmak satmak Oldukça güzel rüyalar içerisindedir. Rüyayı gören kişinin hem aile, hem akraba, hem de iş hayatında sevilen karakter de biri olması sebebiyle kendisine duyulan saygının eline geçen imkanlar ile birlikte çoğalacağı anlamında tabir edilir.

Rüyada telefon kaybetmek sonra bulmak iş aile ve arkadaşları arasında uzun zamandır görüşmediği kişiler oldu anlamında tabir edilir. Özellikle aile bireyleri içerisinde aramaması nedeniyle ihmal etmesi ile onların rüya sahibine kırılması anlamında alamet eder. Bu sebepten dolayı kişinin aile veya etrafındaki kişileri hatırlaması anlamında işaret olarak delalet eder. Bulduğu cep telefonuyla birini araması ise kişinin yakın zamanda alacağı haber olarak tabir edilir. Özellikle umudunu kestiği bir olay karşısında hiç beklemediği anda o olayının gerçekleşmesi anlamında büyük yaşanılacak mutluluklara tabir edilir. Hem olumlu hem de olumsuz anlamlarda tabir edilir. Rüyada kayıp telefon bulmak özellikle kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntıların çokluğu anlamında alamet eder. Bu sebepten dolayı parasal anlamda yaşanılacak sıkıntılara işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar ise yeni biriyle tanışacağınıza, bulunacağı bir ortamda kalbini çalacak birinin olacağına alamet eder.

Rüyada cep telefonu bulmak çok büyük bir haber alacağına alamet eder. Görülen telefonun rengine göre farklı şekilde alamet eder. Yeşil telefon kişinin dünya ve ahiret hayatında hayırlı işler ile uğraşacağına, dini anlamda mevkisinin yükseleceğine, hayırlı işler ile uğraşmaya, karşısına çıkacak iyi bir arkadaşa, dosta tabir edilir. Rüyayı gören kişinin giriştiği işlerde daimi Allah rızasını düşünmesi sebebiyle Allah’ın rızasını kazandığı anlamında işaret eder.

Rüyada kırmızı cep telefonu bulmak kişinin yakın zamanda yaşayacağı büyük aşka, gönül ilişkisine, evlenerek mutlu olmaya, evliyse eşine karşı olan sevgisinin daha fazla artacağı bir olay yaşayacağına delalet eder. Rüyada sarı cep telefonu bulan kişinin yakın zamanda kötü bir haber alacağına tabir edilir. Yakın akrabaları içerisinde birinin hastalık haberini alacağına, yaşanılacak sıkıntıların büyüklüğüne alamet eder. Rüyada siyah cep telefonu görülmesi kişinin kısa sürede alacağı kötü habere işaret eder. Ölüm, kaza, kayıp gibi sebeplerden dolayı rüya sahibinin büyük kedere ve sıkıntıya düşüneceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4889