Rüya tabiri ara

Rüyada Telefon Bulmak

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada telefon bulmak; bir işe yardımcı olacak kişinin simgesidir. Rüya sahibinin yoğun geçen hayatındaki işlerinde sağ kolu olan kişinin yardımlarına veya çok büyük yardımları olacak, becerikli, akıllı kimsenin karşısına çıkması olarak yorumlanır. Bazı İslami ve modern rüya yorumcularına göre rüyada telefon bulduğunu gören kişi dürüstlüğü veya sahtekârlığı ile sınanır.
Rüyada telefon bulmak; bazı rüya tabircilerine göre çok sevineceği sınır ötesi haberler almaya, beklenen bir olayın sonuçlanmasına, şansının daha da açılacağı bir zamana işaret eder. Rüyanın doğru tabiri telefon haricindeki diğer ayrıntılarda gizli olabilir.

Rüyada Mobil Telefon Bulmak

Rüyada sahibi belli olmayan, yere düşürülmüş ya da bir yerde unutulmuş mobil bir telefon bulmak yeni bir iş veya kısmet ile açıklanır. Rüyasında telefonun sahibini aramayan ve kullanmaya başlayan kişi için bu helal mala işarettir, rüyasında telefonun sahibini bulmak için yoğun çaba gösterdiğini gören kişi için ise bu rüya yeni bir dostluğun veya yeni bir aşkın mucizesi olarak tabir edilir.

Rüyada Telefon Almak

Rüyada telefon satın aldığını gören kişi modern ve gelişmiş bir yerde seviyeli bir işten iş teklifi alacak, rüyalarındaki hayata kavuşacağı fırsatlara sahip olacaktır. Bu rüya iyi bir yardımcıya da yorumlanır.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyasında telefon ile konuştuğunu gören kişi birçok işinde kolaylık sağlayacak imkânlara erişecektir. Kimi rüya yorumlarına göre uzak mesafeli iş yapmaya işaret eden rüya iyi haberler almaya işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1146