Rüya tabiri ara

Rüyada Tekrar Okula Gitmek

Nisan 26, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada tekrar okula gitmek evinizde rızkın artmasına ve günden güne daha iyi şartlara sahip olmaya, hiçbir akrabaya borcunuzun kalmamasına yorumlanır. Akrabalarınız ile aranızda sorunlar varsa da çözülür ve hanede bereket artar. Bir süredir evinize girmeyen akrabalarınız varsa yakında bir sebeple evinize gelebilirler. Çeşitli sebepler ile akrabalarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz.Rüyada tekrar okul okuduğunu görmek kirada oturan ve ev sahibi olamayanlar için kendi evini alıp ev sahibi olmak anlamına gelir. Kiradan kiraya sürüklenen kişiler sonunda kendi evlerinde otururlar. Rüyada tekrar okula başlamak eğer ev almak için beklediğiniz bir toplu para veya miras varsa da elinize geçer.

Rüyada okulda öğrenci olduğunu görmek evinizde bir davet veya güzel bir olay olmasına, maddi imkanların artmasına yorumlanır. Siz ve ailenizi küçük gören ve küçümseyen kişiler benzer duruma düşebilirler. Bir zamanlar size hava atan kişiler de şimdi zor duruma düşebilir. Bu akrabalarınızdan daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz. Sizi hor görenler yaptıklarından dolayı pişman olurlar.

Rüyada tekrar lise okuduğunu görmek beklediğiniz kazanca hemen ulaşamamak ve emeklerin karşılığını geç almak anlamına gelir. Çok çalışıp çabalayan kişiler beklediklerinden geç isteklerine ulaşırlar. Makam mevkiniz konusunda terfi bekleyenler de sabır etmesi gerekebilir. Çıkan bazı engeller ve aksilikler yüzünden bazı şeyleri akışa bırakmanız gerekebilir. Başkaları yüzünden de hakkınız olan bir şeye geç sahip olabilirsiniz. Sabrınızı taşıran bazı insanlar olabilir ve verdikleri sözü zamanında tutmamaları sizi mağdur edebilir

Rüyada tekrar üniversite okumak kazancın tatmin etmemesine veya borçlara gitmesine yorumlanır. Bazı insanlardan sakladığınız dertleriniz varsa herkes tarafından öğrenilebilir. Siz her ne kadar da gizli tutsanız bilen kişiler başkalarına yayabilirler. Eğer bir davanız varsa yakında hayırlı haberler alınır, hakkınız olanı geç de olsa alırsınız. Hakkınıza el koyak isteyen insanların foyası ortaya çıkar.

Rüyada okul görmek aynı zamanda evlada delalet eder. Okul hayatını yıllar önce bitirmiş birinin kendisini okula giderken görmesi kişini olaylara karşı tutumunun ve tepkisinin doğru olmadığı anlamına gelir. Okul hayatını bitirdiği halde okula gittiğini gören kişinin rüyası yeni şeyler öğrenmeye açık davranması ve kendini yenilemesi gerektiğine işaret eder. Rüyasında kendini okulun ilk gününde üzülüp, sıkılan, annesini arayan bir çocuk gibi görmesi kişinin çok mutlu olacağı ve aynı zamanda iyi bir kar elde edeceği bir iş yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Yeni Okul Görmek
Rüyada tertemiz, yeni ve güzel bir okul görmek tüm toplum ile tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin yaşadığı o ülke haklının tamamının bolluk ve rahatlık içinde mutlu yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Okul Görmek
Rüyada kötü, pis ve eski bir okul görmek kişinin maddi zarara uğrayıp, kazancının yok olacağı çok sefil ve çaresiz bir hale düşerek, darlık çekeceği anlamına gelir.

Rüyada Okulda Ders Çalışmak
Rüyada okulda, sınıfın içinde sıra arkadaşıyla ders çalıştığını gören kişi meslek hayatında çok başarılı olacak ve herkesin tanıdığı, bildiği ve yaptığı güzel işlerle herkesin sevdiği, takdir ettiği biri haline gelecek demektir.

Rüyada Okula Gitmek
Bir kişi rüyada bir okulda okuduğunu görürse eğer, bu istediği işe alınması için gereken bilgi donanımına ve alt yapıya sahip olması amacıyla gideceği bir kursa işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16555