Rüya tabiri ara

Rüyada Tek Taş Yüzük Takmak

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada tek taş yüzük takmak bu rüyayı gören kişi hayırlı olan bir evlilik yapmaya ve kısmet olarak tabiri yapılmaktadır. Özellikle bekar bir kimse rüyasında tek taş yüzük taktığını görmüşse, kısa zaman içerisinde karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve evlenmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyasında kendisinin iki tane tek taş yüzük taktığını gören kişilerin, herkesin yanında itibarının artmasına ve sevilen sayılan bir kişilik olduğunu temsil etmektedir. Rüyasında altın tek taş yüzüğü taktığını gören kimseler, genellikle tek taş yüzüğün değerinde mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir. Eğer rüyasında tek taş pırlanta yüzük taktığını gören kişi erkek ise, kısa zamanda hayırlı bir insan ile evlilik yapacağına rivayet olunmaktadır. Ayrıca rüyadaki takılan tek taş yüzüğün taşı kıymetliyse, kişinin ün sahibi olacağını haber vermektedir. Başka bir ulemanın tabirinde tek taşlı yüzüğün takılması, çoğunlukla rüya sahibi için hayırlara vesile olmaktadır. Rüyada tek taş yüzük hediye edilmesi ayrıca rüyayı gören kişinin kısa zaman içinde zengin olarak refah içerisinde bir hayat süreceğine alamet olunmaktadır.

Tek taşın üzerinde yakuttan bir taş varsa, rüya sahibinin hem çok hayırlı hem de çok kısmetli bir erkek evladının olacağı ile müjdelemektedir. Rüyasında tek taş taktığını gören şahsın, bir gönül ilişkisi yaşayacağını haber vermektedir. Hatta rüya sahibinin düşlediği ve hayallerini süsleyen ruh ikizini bulacağına, muradına ereceğini işaret etmektedir. Ayrıca ruh ikizi ile bütün bir ömür boyu birlikte sürecekleri saadet dolu günlerin ilk adımlarının atılmasına delalet olunur. Rüyada başkasının parmağında tek taş yüzük görmek hem hayra hem de çok iyi gelişmelerin olacağını haber verir. Rüyada takılan tek taş yüzüğün taşı eğer pırlanta ise, rüya sahibinin başarısı ve yeteneği ile sosyal ve iş çevresinde giderek yükselen kişi olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada tek taş yüzük kaybetmek , çoğunlukla rüyayı gören kimse için iyi bir eşe, hayırlı evlada, araba ya da ev alması şeklinde tabiri yapılmaktadır. Eğer rüyada görülen tek taş yüzük gümüşten ise, rüya sahibinin yeni mal ve mülk alacağı şeklinde müjdelenmektedir. Evli bir kimse rüyasında tek taş yüzük taktığını görürse, özellikle bol para kazanmasına ve rüyada arkadaşının tek taş yüzük taktığını görmek başarılar ile dolu olan muhteşem bir geleceğin kendisini beklediğinin habercisi olarak kabul edilmektedir.

Rüya sahibi tek taş yüzüğü kendisi takmışsa, iş yerinde kendisi için layık olarak görülen makama getirilmesi olarak rivayet edilmektedir. Ayrıca rüyasında tek taş yüzüğü taktığını gören kişi zenginse malının daha fazla artması olarak delalet etmektedir. Rüyada tek taş yüzük bulmak gören kimse ticaret ile uğraşıyorsa, daha fazla para kazanır, eğer fakirse geçimi daha iyiye giderek düzelir. Rüyada erkeğin parmağında tek taş yüzük görmek kadınlar için bu rüya hayırlı olan bir adam olarak tabiri yapılırken, erkek gördüğünde mevkiye ve rüyada parmağındaki yüzüğün kırılması makama, bol paraya, mal ve mülk alacağı yönde rüyanın yorumu yapılmaktadır.

Rüyada tek taş yüzük taşının düşmesi kişi için evlenme ve ardından çok istediği balayı seyahatine çıkması olarak rivayet olunmaktadır.

Rüyada parmağında tek taş yüzük görmek ayrıca rüya sahibinin umut ettiğine, arzu ettiğine ulaşmasına ve uzun süredir beklemiş olduğu huzuru bulmasına delalet etmektedir. Kısacası rüyada tek taş yüzüğün takılması rüyayı gören hem erkek hem de kadın için hayırlara vesile olacak gelişmelerin yaşanacağı yönünde tabir edilir. Bütün rüya yorumcularının ortak tabiri olarak bu rüyayı görenlerin hemen evlenmesine, zenginlik içinde bir hayat süreceği şeklinde rivayet olunmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3078