Rüya tabiri ara

Rüyada Tek Gözün Kör Olması

Ocak 19, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Tek Gözün Kör Olması uğursuzluk, şansızlık ve kısmetsizlik anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlara işaret eder. Kötü kişilere ve bu kişilerle karşılaşıp, talihsiz şeyler yaşamaya tabir edilir.

Rüyada kör görmek, iyi şekilde devam eden hayatın karışmasına, ağız tadının bozulmasına, can sıkıcı ve moral bozucu sözler işitilmesine ve üzüntüye neden olacak haberler alınmasına işaret eder. Rüyada kör görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve melanet peşinde olan kişiler nedeni ile başının ağrıması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kör Olmak
Rüyada kişinin kendisini kör olmuş görmesi çok hayırlıdır, büyük bir kısmet almaya, rüya sahibinin önünde pek çok fırsat kapısının açılmasına yorulur.Kişinin ileride çok güzel ve çok mutlu bir hayatı olacağı, geçim sıkıntısı çekmesi bir yana atadan ya da deden kalan topraklar sayesinde zenginlik içinde bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada Kör Kadın Görmek
Rüyada kör kadın görmek evin hanımı ile tabir edilir. Bu kişi ağzı sıkı, herkesin güvenerek sır verdiği, gördüğünü de, işittiğini de hiçbir yerde konuşmayan kimse olarak yorumlanır. Ketum bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Birini Kör Etmek
Rüyada birini kör ettiğini gören kişi, o kimsenin güvenini sarsacak büyük bir hata yapacak demektir.Rüya sahibinin kendisini çok önemseyen, fikirlerine saygı duyan ve gözü kapalı şekilde kendisine hem canını hem malını teslim edebilecek birine karşı bir yanlışa ve fesada düşeceğineve o kişiyi kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Tek Gözün Kör Olması
Rüyasında tek gözünün kör olduğunu gören kişi, ahiret hayatından vazgeçmiş, gözünü bu dünyaya dikmiştir. Kişi, sanki bir gün hiç ölmeyecekmiş gibi sürekli dünya malı elde etmeye çalışıyordur, şükretmeyi, sevap işlemeyi ve zekât vermeyi ihmal ediyordur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5234