Rüya tabiri ara

Rüyada Tedavi Olmak

Mayıs 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada tedavi olmak bir kimsenin rüyasında bir hastalığa yakalanarak tedavi altına alındığını görmesi; o kimsenin uzun süre hastalık nedir bilmeyeceğine, huzur içinde geçmekte olan hayatının devam edeceğine yorumlanır.Birinin kendisini ilaçla tedavi ettiğini gören, faydalı bir insanla arkadaş olur. Rüyada bir hastalığınızdan dolayı hastahanede veya bir klinikte tedavi edilmekte olduğunuzu görmeniz, sağlığınızın yerinde olduğuna ve neşenizin devamlı bulunduğuna işarettir.

Rüyada tedavi görmek, kişinin bir dizi sınavdan geçeceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine ve planlayacağına, özellikle sağlık ve iş alanında sınanacağını işaret eder. Bu dönemde bekar kimseler kendilerine sıkıntı verecek ilişkiler içine girerler ve bu ilişkilerin bitişi sayesinde bir takım gerçeklerin farkına varır ve özeleştiri yaparlar. Evli kişilerin ilişkileri bitme noktasına geleceği için kişiler oturup nerede hata yaptıklarını düşünerek yanlışlarına daha kolay vakıf olurlar. Genel anlamda kendinin farkına varacağı rüya sahibinin, yaşayacağı her kötü ya da iyi olayın kendisine önemli bir tecrübe olarak döneceğini alamet eder.

Rüyada görülen hastalık ayrılığa işaret eder. Bir kimse rüyada kendisinin hasta olduğunu görse, o sene içinde o kimsenin vücudu sıhhatli, dindarlığı ise zayıflar.Bir kimse rüyada hanımının hasta olduğunu görse, o kimsenin hanımının vücudunun sıhhatte ve dininin noksan olmasına işaret eder. Ateşli hastalıklar devlet başkanı tarafından gelecek üzüntüye, gücünün yetmiyeceği nafakaya, muhtelif hastalıklar, azaba ve ibadetlerde tembellik etmeye işaret eder. Hasta olan çocuğun şifa bulması, onun ölümüdür.

Bazı tabirciler, rüyada hasta olduğunu gören kimse, düşmanını kahreder. Güzel bir şekilde yaşar ve büyük bir mala erişir, ömrü uzun vesevince işarettir, dediler. Sıkıntı içerisinde olan bir kimse hasta olduğunu görse, sıkıntıdan kurtarır. Diğer kimseler için işsizliğe, zenginler için de ihtiyaca işaret eder. Yolculuk halinde bulunan hasta kimse, ihtiyaçlı ve şehvetli olduğunu görse,arzu ettiği şey güçleşir. Bir kimse rüyada tanıdığı bir kimsenin hasta olduğunu görse, o kimse hastalanır. Tanımadığı bir kimsenin hasta olduğunu görse, rüyayı gören hastala nir ve mal elde eder.

Rüyada Tedavi Etmek
Hasta bir kişiyi tedavi ettiğini gören kimsenin gerçek hayatında kendisine el açan ve yardım dileyen birine önemli, hayati bir destek vereceğine, yaralı bir hayvanı tedavi ettiğini görmek ise Allah katında çok büyük ve önemli bir karşılığı olacak sevaplar işleyeceğine, pek çok kimseden hayırlı dualar alacağına alamettir.

Rüyada Tedavi Olmak
Hasta olduğunu ve tedavi edildiğini görmek kişinin sıkıntılarının düzelme yoluna girdiğinin müjdesini verir. Yavaş yavaş da olsa pek çok sıkıntısını giderecek olan rüya sahibinin daha insanca yaşayacağı ve mutlu hissedeceği bir yaşama sahip olması şeklinde de yorumlanır. Kavgalı veya ayrılıkla sonlanan ilişkilerde yeniden başlamanın, hataları gidermek için karşılıklı fedakarlık yapacak olmanın da tabiridir. Her türlü sorunun üstesinden gelinecek kadar güçlü olunacağını da bildirir.

Rüyada Hastanede Tedavi Olmak
Resmi işlerle alakalı sonuç bekleyen veya müracaatı olanların lehine gelişmeler yaşanacağına ve sınav ya da mülakatlara girenlere müjdeli haberler geleceğinin işaretidir.

Rüyada Tedavi Olduğunu Görmek
Karamsar düşünceler içinde olan, depresif bir psikoloji içinde yaşayan ve sürekli mutsuz hisseden kişilerin yaşama karışmak, kendilerini iyi hissetmek ve yeniden başlamak için istek duyduğuna ancak bunu başarabilecek gücü kendilerinde bulamadıkları için harekete geçemediklerinin ifadesidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5294