Rüya tabiri ara

Rüyada Tayin Olmak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tayin olmak; hayra delalet olup riya sahibinin mutlu, renkli, eğlenceli bir hayat geçireceğine yorumlanır. Ayrıca ticari anlamda başarı, yükselmek, işlerin açılması olarak da yorumlanmaktadır. İmkânlar artacak, refah düzeyi yükselecek, dinlenmek için olanak bulmaya işaret eder.

Rüyada Tayinin Çıktığını Görmek

Hayırla yorumlanmayıp, yanlış işe, yanlış yollara ve rüya sahibinin zaaflarına işaret eder. Rüya sahibi kendine ve attığı adımlara dikkat etmeli aksi takdirde büyük günahlara yol açacak işlere kalkışabilir.

Rüyada Memur Olarak Atanmak

Sıkıntı, zahmet, zorluk olarak yorumlanır. Rüya sahibi zorlu ve mutsuz bir sürece girecek bu yüzden de psikolojik olarak düşecek, yüzü asılacaktır. Başka bir rüya yorumlanmasına göre ise gelir kaynağının sürekliliğini temsil eden bu rüya maddi rahatlığa da delalettir.

Rüyada Tayin İstemek

Rüya sahibi için yeni çıkış kapıları olarak yorumlanır. Yeni iş, yeni kazanç kapısı için arayış içinde olan rüya sahibi azimli biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu nedendir ki rüya sahibi kısa sürede kendini ispatlayacaktır.

Rüyada Başkasının Tayin Olduğunu Görmek

Kazanca, ikili ilişkiler için başarıya, huzura, mutluluğa işaret etmektedir. Rüya sahibi hayalini kurduğu birlikteliğe kavuşacak, parayla birlikte bolluk kazanacak ve şöhrete sahip olacaktır. Bir başka rüya yorumlarına göre ise kötü bir kimse tarafından zarar görmeye, anlayış yoksunu işyeri amirine ve kedere işaret eder. Çağdaş ulemalara göre ise durum, zahmetler sonucu elde edilen mertebeye, istenilen geleceğe ve tüm zorluklara rağmen uğraşların sonuç bulup haysiyet sahibi bir kişi olmaya işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4627

Rüya Sitesi Linkleri