Rüya tabiri ara

Rüyada Tavuk Yemek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada tavuk yemek, rüya sahibinin çalışma yaşamında oldukça fazla helal para kazanmasına, aile yaşamının mutlu ve huzurlu olmasına işaret ettiği gibi, kişinin ailesine faydalı ve hayırlı olacağına tabir edilir. Bu rüyaları bazı yorumcular kişilerin iş yaşamı ve aile yaşamında bencillik yapacak bir yapıda olmasına, etrafındakilere destek olmamasına yorumlamıştır. Bu kişiler kazançlarını asla başkalarıyla paylaşmayı tercih etmezler.

Rüyada tavuk eti yemek ise, kişinin helal yoldan kazanacağı paraya, huzurlu bir aile yaşamı sürdürmesine, yaşamında mali sorunların olmamasına tabir edilir. Bu kişilerin sosyal yaşamları bile ok mutlu şekilde devam eder. Çalışma yaşamında üst düzeylere çıkmaya, mal sahibi olmaya, başarılı girişimler sayesinde elde edilecek parasal gelire işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler çalışma yaşamında başarılı bir çalışandır. Büyük projeler üretir, çalışmalarında başarılı sonuçlar elde eder. Bu yüzden terfi alması, maaş zammı alması daha kolay olur.

Rüyada çiğ tavuk yemek, rüya sahibinin mutlu bir aile yaşamının olduğuna, bunun iş yaşamına bile yansıdığına işaret eder. Bu nedenle kişinin sorunları daha aile içindeyken çözümlenir, iş yaşamında başarılı olması desteklenir. Bu yaşamı boyunca ona destek olan önemli bir detaydır. Rüyada pişmiş tavuk yemek ise, kişinin sağlık sorunlarının çözüme kavuşturulmasına, kazançların fazlalığına delalet eder. Sağlık sorunları için gereken önlemler alınmalı, gerekirse rutin kontroller ihmal edilmemelidir. Rüyada haşlanmış tavuk yemek ise, rüya sahibini meslek yaşamında iyi bir konuma getirecek rüyalardan biridir. Bu rüyaları gören kişilerin hanesinde huzur ve mutluluk eksik olmaz. Bundan sonraki yaşamı aynı güzellikte devam eder.

Rüyada tavuk görmek ise, kişinin aile yaşamında hiç tahmin etmediği gelişmelerin olacağına, tartışmaların yapılacağına işaret eder. Ancak bu etkiler kısa sürede etkisini yitirecek, sıkıntılar sona erecektir. Bu rüyaları bekar kişiler görürlerse, kendileri için hayırlı olacak bir evlilik müjdesi verilir. Özellikle erkekler için evlilik çok kısa sürede gerçekleşir.

Rüyada tavuk yemek genel olarak, rüya sahibinin büyük miktarda kazanç elde etmesine, işlerini büyütmesine ve çevresindeki kişilere destek olmasına tabir edilir. Bencil yapıda olduklarından, çevresinde sevilmeyen kişilerdir. Bu nedenle rüyanın verdiği işareti iyi anlamalı ve bu meziyetlerini düzeltmek için çabalamaları gerekir. İş yaşamında elde ettikleri başarıların kıymetini bilmeli, bu sayede aile yaşamlarının bile olumlu olarak etkileneceği dikkate alınmalıdır. Huzurlu ve refah içinde bir yaşam istiyorlarsa, hatalarından ders çıkarmayı öğrenmeleri gerekir.

Rüyayı gören kimsenin, projeler gerçekleştireceğine, bu çalışmalar ve projelerin mühim başarılar kazanması ve çok fazla miktarda para getirmesi bu sebeple rütbeli görevliler tarafından terfi ettirileceğine, kazancında epey artış olunacağına, para bazlı olarak bir ferahlık yaşayacağına ve keyifli bir hayat yaşamı süreceğine işaret sayılır.

Rüyada Pişmiş Tavuk Yediğini Görmek: İş hayatında başarılar ve kazançlar elde eden rüyayı gören kimsenin, sıhhat konusunda çok fazla mahrum kaldığına, çok fazla daha sıkı ve yeterli beslenmesi ve temizliğine önem vermesi gerektiğine delil sayılır. Benzer rüya, görüldüğünde bazı yorumculara göre sağlıkla ilgili değişik kontrollere gidilmesi ve bu biçimde yaşanabilecek problemlerin önüne geçilmesi sağlanmış olabilmektedir.

Çok fazla para getirecek işlere girişmeye, muhtaçlıktan feraha çıkmaya, hayırlı işler yapma, gönül ilişkilerinde saadete, kolaylıkla ele geçirilecek zenginliğe, uzunca bir hayat süreceğine, üne kavuşulacağına, yakınlarıyla harika muhabbetlere işaret sayılır. Bir takım rüya yorumcularına göre, art niyetli bir yöneticiye, kötü bir olay ile yüzleşmeye, sağlığının bozulmasına, sorumluluk nedeni ile keyifsiz olunacağına, iyi niyetleri olmayan bir yakınınız kaynaklı kötülük görmeye işarettir. Hakkı olmayan, gayret verilmeden, alın teri dökülmeden ve çalışılmadan elde edilecek mülke ve paraya yorumlanmaktadır.

Bu düşü gören kişi tarafından varisi olmadan bu mülke veya paradan kendisine bir pay edinerek bu sebepten dolayı haksız para elde etmiş olunacağına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı gören kimsenin en başta az gelirle daha fazlasını amaçlayarak kendisini bir yanlışa götürecek ve Allah(cc) katında çok fazla günah kazandıracak olan işleri yapma olarak yorumlanmaktadır. İyi olmayan işlere el uzatan ve güvenilir olmayan kişilere içten bağlanmasına işaret etmektedir.

Rüyada tavuk yeme rüyayı gören kimsenin iş hayatında epeyce fazla helal para kazanmasına, aile hayatının sevinçli ve keyifli meydana gelmesine işaret eder ayrıca bu kimsenin ailesine yararlı ve hayırlı olunacağına deyim edilir. Bu rüyaları bir takım yorumcular bireylerin iş yaşamı ve aile hayatında bencillik yapacak bir yapıda meydana gelmesine, etrafındakilere dayanak olmamasına yorumlamıştır. Rüyayı gören kimsenin sevinçli bir aile hayatının olduğuna, bunun iş hayatına dahi yansıdığına işaret eder. Bu sebeple kimsenin sorunları daha aile içindeyken çözümlenir, iş hayatında epeyce başarılı olmasına işaret sayılır.

Bekar kişiler için rüyada görülen tavuk evliliğe, kısmete işarettir. Eğer rüyada bir kümes dolusu tavuk görülüyorsa bayanlar ve evli kişiler için bereket, bolluk ve zenginlik anlamına gelir. Kuluçkaya yatan tavuk görmek, evli bayanlar için çocuk anlamına gelir. Bekar kişiler için ya evlilik ya da ev alma manalarına gelir.

Molla Cami, rüyada tavuğu boğazlayan bir kişinin evleneceğine işaret olduğunu belirtir. Bir kişi rüyasında tavuğu evinde öterken görürse, o kişinin belalı, kötü ve yalancı bir kimse olduğuna alamettir. Tavuklar hakir ve zelil bayanlar olarak nitelendirilir. Evinde sayısı oldukça fazla olduğunu gören kişinin amir olacağına, zenginliğe ve korkularını yeneceğine alamettir. Cafer-i Sıdk Hz. der ki rüyada görülen tavuk üç şeye delalettir: Güzel eşe, güzel bir hizmetçiye, sadık bir hizmetkara.

Diyanet rüyada tavuk görmeyi, o kişinin neşeli bir bayanla ya da erkekle tanışıp arkadaş olacağına, kimsenin kuluçkada tavuk görmesi veya civciv çıkarmış tavuk görmesi; o kişinin güzel günler yaşayacağına delalet eder. Kişi rüyasında tavuk eti yediğini görüyorsa; o kişinin malının, mülkünün artacağına, rüyada bir tavuğun kendisini gagaladığını görmek; o kişinin sevmediği bir bayın ya da bayanın yardımına ihtiyaç duracağına, kimsenin rüyasında bir tavuğu kestiğini görmesi; o kişinin sevdiği kişilerden uzaklaşıp, ayrılacağına ve uzun bir müddet hasret çekeceğine yorumlanır

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4683