Rüya tabiri ara

Rüyada tavşan görmek ne demektir? İslami Yorum

Ağustos 31, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tavşan görmek rüyayı gören kişinin ne kadar hilekar ve korkak birisi olduğunu ifade eder. Bunun yanı sıra çekingen , neşeli , candan , zeki ve aynı zaman da korkuları olan bir arkadaşa yorulur.

Rüyada tavşan gören kişinin gerçek yaşamında böyle bir ahbabı olur.

Rüyada sevimli bir tavşan görmek genel olarak arkadaşa ya da tanıdığa delalet eder.

Fakat rüyada tavşanı sevdiğinizi ve okşadığınızı gördüyseniz o zaman hem korkak hem de cesaretsiz olan bir yakınınıza ya da arkadaşınıza bazı konularda yardım edip destek vereceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin zafer kazanacağına , mutlu olacağına ve bozulan hayatının tekrardan düzeleceğine yorarlar.

Rüyada ada tavşanı gördüyseniz , talihinizin çok açık olacağına , beyaz tavşan görmek ise gerçek yaşam da eğer evli değilseniz kısa zaman içerisinde dünya evine gireceğinize işaret eder.

Rüyada beyaz tavşanı öldürdüğünüzü gördüyseniz , ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza fakat kısa zaman içerisinde bu sorunları çözeceğinize yorulur.

Rüyada siyah ve aynı zaman da sevimsiz bir tavşan görmek , genel olarak kötü huylu , yoksun ve kıskanç olan bir kadına delalet eder.

Özellikle kişi sevmiş olduğu kişinin ölüm haberini alabilir ve bu nedenle çok üzülebilir.

Rüyada tavşanın öldüğünü gördüyseniz , evladınızın sağlık sorunu yaşayacağına ya da sıkıntıya düşeceğine alamet eder.