Rüya tabiri ara

Rüyada Tavşan Eti Yemek

Mart 31, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Tavşan Eti Yemek, rüyayı gören kişinin evleneceğine, hayırlı bir eşe sahip olacağına işaret eder. Rüyada tavşan eti yemek, rüya sahibinin önemsiz, hafif ve hemen iyileşeceği bir sağlık sorunu yaşayacağına fakat maddi, manevi zarara sokacağına delalet eder. Rüyada ölmüş tavşanın etini yemek, evli ise eşi yüzünden bir musibete uğrayacağına alamet eder. Rüyada tavşanı kesip etini yediğini görmek, rüyayı gören kişi evli ise, eşinden ayrılacağına veya eşinin öleceğine delalet eder. Rüyada tavşan yavrusunun etini yemek, rüya sahibinin bir olaydan dolayı üzüntü, keder yaşayacağına yorumlanır. Rüyada siyah tavşan eti yemek, hilekar, korkak, kötü bir kimseye veya kötü huylu, geçimsiz, kıskanç, kavgacı, anlayışsız bir eşe işaret eder.

Rüyada hızlı koşan bir tavşanı yakalayıp etini yediğini görmek, rüya sahibinin gizlemesi gereken bir sır öğrenir. Rüyada tavşan avlayıp etini yediğini görmek, rüyayı gören kişinin endişe ve şüphe içinde bir dönem yaşayacağına delalet eder. Rüyada satın aldığı tavşanın etini yemek, rüyayı gören kişinin sağlık durumunun hafif bir hastalık ile değişeceğine alamet eder. Rüyada başka birinin verdiği tavşanın etini yemek, bekar ise kötü huylu bir eş ile evlenmeye işaret eder. Rüyada beyaz tavşan eti yemek, ağır başlı ve sakin bir eşe işaret eder.

Ayrıca rüyada tavşan eti yemek, kişinin bu gördüğü rüya uzun bekleyişler sonrası özlediği rahata, beklediği bol kazanca, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği üne, mala, mülke, rahat huzurlu sakın bir yaşama, insanlar tarafından hatırı sayılır, sözü dinlenir olmasına, iyiliğe, bereketli güzel günler olarak yorumlanmaktadır. Vefakar, temiz ahlaklı çocuğa, hoş görülü orta yaşlı becerikli kadına veya kişiye olarak da yorumlanmaktadır. Maddi zorluklardan, düşkünlükten, zayıflıktan kurtulmaya, kişinin verdiği sözleri yerine getirmesine de delalet eder.

Rüyayı gören kişi normal hayatında yaşadığı zorlukları, sıkıntıları aşarak kavuşacağı helal temiz kazanca, yine bu zorlukları aşarak elde edeceği güce, yüksek makama, saadete, mutlu güzel yuvaya ve ahlaklı eşe de yorumlanmaktadır. Ayrıca sağlığa, müjdeli habere, dostlarla güzel eğlenceli günler geçirmeye de yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3758