Rüya tabiri ara

Rüyada Tatlı Yediğini Görmek

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tatlı yediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak olan şansa ve kısmette delalet eder. Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına yorumlanırken aynı zamanda ferahlamaya ve huzurlu olmaya yorumlanıyor. Rüyada tatlı yemek ayrıca erkek evlat sahibi olmaya da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında oldukça güzel ve mutluluk verici olan olayların ve gelişmelerin yaşanacağına, iş hayatında gelirinin artacak olmasına tabir olunur. Rüya sahibi bekâr ise tatlı dilli ve cana yakın bir kimse ile evlilik kuracağına yorumlanırken evli biri ise tartışmaların bitip huzurlu ve sağlıklı bir aile yaşantısına kavuşacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Baklava Yediğini Görmek

Rüyada baklava yediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda içinde küçük olan parası ile bir yatırım yapacağına bu yatırım sonrasında ise kazanç elde edeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin miras sahibi olarak sevinç yaşayacağına, müjdeli bazı haberler alarak oldukça mutlu olacağına yorumlanıyor.

Rüyada Pasta Yediğini Görmek

Rüyada pasta yediğini görmek, rüyayı gören kişinin çok özlediği ve gurbette olan bir tanıdığının yakın zaman içinde ziyarette geleceğine delalet edip pasta yemek misafir ağırlamaya yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin evine gelecek olan misafirin sıkıntısına ortak olacağına ve hayatını düzene sokabilmek için ona yardım etmeye ve hatta birlikte hareket etmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2040