Rüya tabiri ara

Rüyada Taş Ev Görmek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada taş ev görmek, Rüyasında taş ev gören biri kötü kalpli, cahil, hiç bir mesleğe sahip olmayan vasıfsız birisi olduğuna delalet eder. Rüyasında taş ev gören rüya sahibinin kısa bir zaman diliminde bir ölüm haberi alacağına da delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar biri ise taş kalpli kötü yürekli, aksi kolay kolay kimseyi sevmeyen ve mutlu etmeye bilmeyen biri ile evleneceğine tabir edilir.

Rüya gören kişinin çevresinde yeni arkadaşlık ve dostluklar kurduysa o kişilerde pek kötülükler geleceğine iş hayatında ve ailesi ile arasının bozulacağına yorumlanır. Rüyasında taş ev gören bir öğrenci ise öğrenim hayatında pek başarılı bir öğrenci olmadığına ve böyle devam edeceğine tabir edilir. Rüya sahibi uzun bir süredir ev almak için biriktirdiği parayı kaybedeceğine ve hayalini kurduğu evi alamayacağına delalet eder.

Rüyada taş ev satın almak, Rüya sahibinin uzun süredir çektiği sıkıntıların sona ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin maddi sıkıntıların sona ereceğine, ticaret yapamaya başlayacağına ve ticaret sayesinde mal mülk gibi gayrimenkullere sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi uzun zamandır çalıştığı yerde beklediği mevkiye sahip olacağına ve bundan sonra iş hayatında daima yükseleceğine delalet eder.

Eğer rüyasında taş ev satın aldığını gören bekar biri ise hayalini kurduğu evliliği yapacağına mutlu, huzurlu neşe, sevinç, bir şekilde evliliğine bir ömür sürdüreceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine ve bu dostluk arkadaşlıklar sayesinde mutlu günler yaşayacağına yorumlanır. rüyasında taş ev satın olduğuna gören rüya sahibi akrabaları ile sık sık bir araya geleceğine iyi vakit geçireceğine delalet eder.

Rüyada taş ev balyoz ile taş ev yıkmak, Rüya sahibinin zorluk çekmeden emek vermeden kazandığı her şeyi kaybedeceğine ailesine ve kendisini sıkıntıya gireceğine tabir edilir. Uzun bir süre para kazanamayacağına da yorumlanabilir. Bazı rüya yorumcularına göre uzun süredir çekilen zorluğun biteceğine, alın teri ile para kazanacağına ve bu paranın bereketli olacağına delalet eder. Rüya sahibinin gönül ilişkisinde yaşadığı zorluğunun sona ereceğine ve mutlu bir yuva kuracağına hayır bir evlat sahibi olacağına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1284