Rüya tabiri ara

Rüyada Taş Atmak

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada taş atmak, rüyayı gören kişi için hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan ve onun zarar görmesini isteyen insanların var olduğuna delalet edip rüyayı sahibinin bu kimselerden dolayı sıkıntı yaşayacak olmasına ama bunun onun için bir ders olacağına, musibetli durumlar ile karşılaşmaya yorumlanır. Rüyada taş atmak aynı zamanda rüyayı gören kişinin tüm iyi niyetine karşılık ona kötülük ile yaklaşan kişi ya da kişilerin varlığına yorumlanır.

Rüyada Birisine Taş Attığını Görmek

Rüyada birisine taş attığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında olan güvendiği sonuna kadar inandığı, sevdiği ve değer verdiği kişi ya da kişiler tarafından hayal kırıklığına uğratılacağına, ona zarar verici bazı olay ya da durumlar içine gireceklerine ve rüya sahibinin çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Birini Taşladığını Görmek

Rüyada birini taşladığını görmek, rüyayı gören kişi taşladığı kişiyi tanıyor ise onun üzülmesine ya da hayal kırıklığı yalamasına sebep olacak bazı durumları yaşamasına sebep olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bilerek ya da bilmeyerek bu kişiye zararı dokunacak olan bazı durumlar içine girebilir ya da bazı olayların yaşanmasına sebep olacak olan fitili ateşleyen olabilir.

Rüyada Köpeğe Taş Attığını Görmek

Rüyada köpeğe taş attığını görmek, rüyayı gören kişinin çok değer verdiği ve dostum dediği bir kimseyi yapacağı bir yanlış sonucunda kaybedeceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3956