Rüya tabiri ara

Cover Image

Tarantula

Ekim 17, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Tarantula Görmek

Rüyada tarantula görmek, tarantula size ve ailenize zarar vermek isteyen kötü niyetli kimselere, bu kimseler yüzünden yaşayacağınız bir takım zorluklara yorulur. Rüyasında taratula gören kimseler, insanları eşit olarak görseler de kendilerine doğru gelecek tehlikelere karşı zayıf kalırlar. Bu rüya aynı zaman da geri dönüşümü imkansız olan zorlu ve tehlikeli yollara girileceğine, yaşadığınız güzel hayatı zorlu hale getireceğinize, yaptığınız hiç bir işten eskisi kadar keyif alamayacağınıza ifade edilir. Tarantula rüyası bazen de yaşamını insanların mutlu olmalarına adamış, kazandığı maddi kazançlarının belli kısmını hayır anlamında bağışlamış, sosyal yapıya ve ikili ilişkilere önem vermiş duyalı kimselere işaret eder. Tarantula bir diğer anlamı da örümcek ya da böcek olan rüya rahmani olmadığı gibi şeytani rüyalar olarak ta görülmez. Bu rüya bazen de hastalığa, maddi zorluğa, dinden çıkmaya, kötü niyete, rızkın kesilmesine de yorul maktadır. Tarantula rüyası ne anlama gelir. Bu rüyayı bu kadar önemli kılan nedir. Bu rüya gerçekten rahmani ya da şeytani rüya mıdır? Öyleyse; Bunlara aşağıda yer alan başlıklarda ayrıntılı olarak yer verelim

Rüyada Tarantula Öldürmek

Rüyada tarantula öldürmek, tarantula öldürmek rüyası kişiye kötülük besleyen kimselere karşı kişinin vermiş olduğu hayat mücadelesine işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler girdikleri savaşlardan galip çıkarak hayatlarına engel olan kişileri bertaraf ederler. Rüyada görülen taratula öldürmek sembolü, zafere, başarıya, özgürlüğe, sıkıntıların son bulmasına delalet eder. Tarantula öldürmek, rüyası bazen de kötü kimseleri çevreden uzak tutmaya, etrafınızda dost gibi görülen kimselere karşı uyarıcı tavırlar takınmaya ifade edilir.

Rüyada Tarantula Isırdığını Görmek

Rüyada tarantula ısırdığını görmek, bu rüya sizin başarınızı ve sağladığınız kazançlı işlerinizi çekemeyen her fırsatta size zarar vermeye çalışan bencil kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerine yönelik yapılan bir çok haksızlığı gözlerle görseler de yapılan kötülüklere aldırış etmeden yollarına devam ederler. Rüyada tarantula ısırdığını görmek, bazen de engebeli işlere, kısa süreli yaşanılan sağlık sorununa, yapılan iş sonucu gözden düşmeye ifade edilir.

Rüyada Tarantula Sokması Görmek

Rüyada tarantula sokması görmek, tarantula sokması rüyası düşmanlarınızdan doğacak olan ciddi maddi kayıplara sebep verecek sıkıntılara, hayatın günden güne zorlaşmasına, beklentilerinizin altında kalmaya yorumlanır. Rüyasında tarantula tarafından sokulduğunu gören kimse, sevdiği kişi ya da kişilerden beklemediği davranışlar görerek yapılan bir çok eylemde hayal kırıklığı yaşar. Bu rüya bazen de hanede çıkacak cenazeye, yakınınızı kaybetmeye, kısa süreli kendinizi işten ve sosyal hayattan çekmeye yorumlanır.

Rüyada Tarantula Yemek

Rüyada tarantula yemek, bu rüya düşmanlarınıza karşı kazanacağınız zaferlerin ize, başı dik hayatı yaşamaya, size atılan iftiraların yersiz olmasına yorumlanır. Rüyasında tarantula yediğini gören kimseler, ağız tatlarını bozacak kendilerine bir çok konuda engel olan insanlardan kurtularak normal yaşamlarına kaldıkları yerden devam ederler.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek, rüyanızda örümcek gördüğünüz vakit emin olun ki hayatınıza giren bay yada bayan bir kişinin bazı esrarı olan durumları çok iyi bildiğine emin olun. Aynı zamanda bu kişi ile sakın düşmanlık yapacak durumlardan uzak durun. Rüyada görülen örümcek, rahmani yada sufli bir çok alanda gizli ilimlere vakıf olan bir kişiyi işaret ettiğini unutmayın. Bu durumu yaşamanız yada böyle bir kişi ile kuracağınız arkadaşlık bazen iyi bir durum yaşatsa da bazen istenmeyen olayların bir anda yaşanmasına sebep verecektir. Rüyada gördüğünüz örümcek duruma göre iyi bir dostu bazende büyük bir düşmana yorumlanabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2382