Rüya tabiri ara

Cover Image

Taramak

Ekim 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Taramak Ne Anlama Gelir?

Rüyada taramak, taramak, rüyası görülen rüyaya bağlı olarak anlam içerip kişinin hayatını olumlu ya da olumsuz şekilde yorumlar. Bu rüyada önemli olan rüyada taranılan cismin ne olduğunun bilinmesidir. Örneğin rüyasında saçını taradığını gören kimse, başarı yolunda ilerlediğini görürken, sakalını taradığını gören kimse ise avare işlerle uğraşan kimse olarak gösterilir. Rüyasında her hangi bir cismi taradığını gören kişi, yaptığı iş ve beklentilerinde istenilene ulaşamadığı gibi hayal kırıklığı içere bir çok eylem içinde de yer alır. Taramak, rüyası aynı zaman da kırgınlığa, haksız yere atılan iftiralara, sosyal yaşamınızın alt üst olmasına kendinizi boşlukta hissedeceğinize ifade edilir. Bu rüya hakkında bir çok rüya alimimiz de kesin söylemde bulunmayarak rüyanın tek olarak düşünüldüğünde olumlu ya da olumsuz bir eylem ifşa etmediğini söylemişlerdir.

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taramak, saç taramak rüyası kişinin aile bağlarına verdiği önem kadar sosyal çevresine karşı da son derece mütevazi olup herkesi olduğu gibi kabul göreceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler eli açık, yardım sever, hoş sohbetten zevk alan, sosyal kişilerdir. Rüyada saç taramak, bazende umutsuz baktığınız işlerden hayırlı sonuçlar almaya hayal kırıklığı yaşamaya, insanlara karşı beslenilen olumsuz düşüncelerin geride bırakılmasına tabir edilir.

Rüyada Sakal Taramak

Rüyada sakal taramak, sakal taramak, rüyası olumlu olduğu kadar rüyanın görüş şekline bağlı olarak olumsuz söylemlerde de yorulur. Bu rüya yüklü kazanç, ticari başarı, mevki ve makam olarak yorumlandığı gibi hastalı, ayrılık, vazgeçmişlik, çaresizlik şeklinde de yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayata yenik düşmüş, pes etmiş, kendileri için güzel ve hayırlı olan bir çok değeri görmezden gelmiş sıradan kimselerdir.

Rüyada Bıyık Taramak

Rüyada bıyık taramak, bıyık taramak, rüyası kişinin kendisine duyduğu öz güvenine, başarılı olduğuna inandığı işlerde yer almasına, hak edilenin üstünde sağlayacağı başarısına yorumlanır. Rüyasında bıyık taradığını gören kimseler, sevdiği insanların tavsiyesi üzerine kendilerine başarı getirecek önemli bir çok işte ön planda yer alarak hem kendileri hem de sevdiği insanlar için hayırlı olana yönelirler. Bu rüya saygı ve sevgiye bağlı dayanışma çerçevesinde yürütülen işlere, başarıya, çokca sağlanan kazançlara da yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

532

Rüya Sitesi Linkleri