Rüya tabiri ara

Cover Image

Tapu

Ekim 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Tapu Görmek

Rüyada tapu görmek, tapu rüyaları yapacağınız gayrimenkul yatırımlara, geleceğinizi güvence altına alabilmek adına atacağınız hızlı adımlara işaret eder. Rüyasında tapu gören kimse, yakın zaman da kendisi ve ailesi adına hayırlı olacak bir işe girerek bu işte yüklü kazanca ulaşacaktır. Bu rüyayı gören kimseler, ayrıca fazla mal ve mülkte gözü olmayıp kazandığına şükretmesini bilen adeta azıcık aşım kaygısız başım düşüncesiyle yaşam şeklini sürdüren kimselerdir. Rüyada görülen tapu sembolü, bazen de devlet dairesinde bulunmaya, sizi yakından ilgilendiren bir konuda söz sahibi olmaya, hakkınızda söylenen asılsız söylem yüzünden kısa süreli sıkıntıya düşmeye yorulur. Dünyalık olarak ta anlam ifade içeren rüya bir nevi kendinizi ve ailenizi güvence altına alabilmek adına yaptığınız yatırımların da belirtisidir. Bu rüyayı gören kimseler, bekar iseler yakın zamanda hayırlı kısmete nail olurlar. Bu rüyayı gören kimselerin evli olmaları ise kişilerin evlat müjdesine ereceklerini gösterir. Rüyasında tapu aldığını gören kimse, yakın zaman da farklı yere göç eder.

Rüyada Tapu Senedi Görmek

Rüyada tapu senedi görmek, rüyada görülen tapu senedi moral bozukluğuna, can sıkıcı olaylara, keyfinizin kaçmasına sebep olacak olaylara yorulur. Rüyasında tapu senedi gören kimseler, kendilerine zarar getirecek yanlış arkadaşlıklar edinerek hem kendilerine hem de düzenli güden sosyal yaşamlarına zarar getirirler. Rüyada tapu senedi görmek, bazen de korkuya kapılmaya, elinizdeki maldan olmaya, kazandığınız birikimlerin hatanız sebebiyle elinizden akıp gitmesine yorulur.

Rüyada Tapu Almak

Rüyada tapu almak, gerçek anlamıyla birebir aynı terimi içeren rüya kişinin maddi değeri yüksek taşınmaz mala edinerek yatırımlarını bu yönde değerlendireceğine yorumlanır. Rüyasında tapu aldığını gören kimse, haklı yollarla kazanç elde ederek hem kendisini hem de ailesini mutlu kılar. Bu rüya bazen de devlet erkanında söz sahibi olmaya, mevki ve makama, arzu edilen itibara ulaşma başarısına yorumlanır.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev almak, maddi yatırıma son derece önem veren kimseler için fırsat şeklinde yorulan rüya kişinin eline geçen fırsatları doğru değerlendirmesi halinde kazancını kat ve kat arttırma yoluna gideceğine yorumlanır. Rüyada ev almak, sonu hayırlı bitecek olan bir işe vesile olmaya, maddi gücü hayırlı işlerde kullanarak insanların hayır dualarını almaya ifade edilir. Ev almak, rüyası bazen de kazanılan maddi değerlere, rahata ermeye, kendiniz ve aileniz için hayırlı olanı Allah’tan dilemeye yorulur.

Rüyada Ev Değiştirmek

Rüyada ev değiştirmek, rüya sahibinin ailesini ve kendisini yakından ilgilendiren önemli karar alarak bulunduğu yerden uzaklaşma amacına gideceğine yorulur. Rüyasında ev değiştirdiğini gören kimse, iş amaçlı farklı yerlere göç ederek nasibini farklı kazançlarda sağlar. Bu rüya kişi ya da kişiler için hayırlı olmakla birlikte gelecek güzel günlere, alışılmışın dışında hayatı yaşamaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2662