Rüya tabiri ara

Cover Image

Tansiyon

Ekim 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Tansiyon Görmek

Rüyada tansiyon görmek, tansiyon rüyaları anlam itibariyle genel olarak gelişen ani olaylara, değişkenliğe, kişinin ruh haline bağlı davranış durumuna yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, sevinci, hüznü, mutluluğu ve acıyı iç içe yaşayarak hayatlarının her karesinde değişkenliğe giderler. Tansiyon görmek, rüyası bazen de beklenilmeyen olaylara, kişinin bazen sinirine ve mutlu oluşuna engel olamamasına, beklenilmeyen davranışlar sergilemesine ifade edilir. Bu rüya olağan durumların dışında normal olmayan durumları beraberinde getirdiği için dikkat edilmesi gereken önemli rüyalar olarak görülür. Rüyasında tansiyonun çıktığını gören kimse, yersiz korku ve endişeye kapılarak psikolojik durumunu çevresine de yansıtır. Tansiyon görmek, bazen de yardım almaya, psikolojik destek görmeye, sağlık konusunda eğitimli kişilerin yanında yer alarak zor olan süreçlerde bu kişilerin desteği ile tutunabilmeye sembol edilir. Rüyada görülen tansiyon sembolleri bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bu rüya düşük yada yüksek tansiyon görmek diye iki ayrı rüya sembolüne de ayrılır. Bunlarda başlıklar….

Rüyada Yüksek Tansiyon Görmek

Rüyada yüksek tansiyon görmek, bu rüya son zamanlar özellikle iş hayatınızda yaşadığınız büyük sıkıntı ve sorunlara işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler beklenmedik başarısızlıklara uğrayarak kendilerine yönelik olumsuz söylemlere maruz kalırlar. Rüyasında yüksek tansiyonu çıktığını gören kimse, taşıdığı ağır yüzün sorumluluğunu alamamakla birlikte hem kendisine hem de sevdiği kimselere bu sıkıntılara yaşatır. Bu rüyayı gören kişiler, agresif ve kızgın davranışları olduğu gibi çevresindeki insanlara karşı söylemleriyle de kendisinden nefret getirililer.

Rüyada Düşük Tansiyon Görmek

Rüyada düşük tansiyon görmek, düşük tansiyon rüyası yorucu ve yoğun geçen iş hayatına, kendinize ve ailenize vakit ayıramamanın verdiği sıkıntıya, kendinizi halsiz ve yorgun hissetmenize yorumlanır. Rüyasında düşük tansiyon gören kimseler, yaşadıkları sağlık sorunları kadar iştahsızlık gibi önemli sorunu da yaşarlar. Düşük tansiyon görmek, rüyası kimi zaman da hayata ve zorluklarına karşı sağ duyulu yaşamaya, yaşanılan her olaya olumlu gözlerle bakmaya, sizi ve ailenizi yakından ilgilendiren süreçlerden zorda olsa geçme olayını aşmaya tabir edilir.

Rüyada Tansiyon Çıktığını Görmek

Rüyada tansiyon çıktığını görmek, bu rüyayı gören kimseler, nefislerine yenik düşerek haklarında razı olmayan haram kılınan eylemlere yönelirler. Rüyasında tansiyonun çıktığını gören kişi, kendisi için doğru olmayan eylemlere ve kötü alışkanlıklara yönelerek yaşadıkları hayatı farklı boyutlara sürüklerler. Tansiyonun çıktığını görmek, bazen de duyulacak ani olaylara, heyecana kapılmaya, beklenilmeyen eylemlerle karşı karşıya kalınmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

582

Rüya Sitesi Linkleri