Rüya tabiri ara

Rüyada Tanımadığın Biriyle Kavga Etmek

Temmuz 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek birini ittiğini, tartakladığını görmek, tekme atmak, yumruk atmak, saçını çekmek, el ile yapılan her türlü hareket aslında o kişiye destek vermeniz anlamına gelir. Başka bir kişinin rüyada sizi dövmesi, yumruk atması ise sizin o kişiden yardım ve destek göreceğiniz manasını taşır. Aslında olumsuz gibi görünse de rüyada kavga etmek dövmek destek olmak ya da destek görmek anlamındadır.

Rüyada kavga etmek bir tek şekilde tabir edilmez. Rüyada birini tartaklamak, saçını çekmek, tekme ya da tokat atmak, sopayla dövmek o kişiye destek vermek anlamına gelir, aynı şartlar altında rüyada bir kişiden dayak yemek o kişiden destek ve yardım almak anlamına gelir. Rüyada bir toplumun ayağa kalkıp isyan etmesi ya da kavgaya tutuşması orada baş gösterecek olan ve tüm toplumu alakadar eden sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek fikir çatışmalarına, alınan kararlarda muhalefete, görüşlerde sorunlar yaşamaya delalet eder. Rüyada kavga etmenin bir başka tabiri de birine karşı kin ve nefret beslemeye ya da nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Rüyada birisi ile kavga ettiğini görmek bir diğer anlamı ile; fikir çatışmalarına ve bazı anlaşmazlıklara işaret eder.

Rüyada ağız kavgası ettiğini görmek; rüyayı gören kişinin sıkıntılı, zor günler yaşayacağı manasına gelir. Genellikle üzüntü ve keder anlamını taşıyan rüyalardan biridir. Tanıdığınız bir kişi ile ağız kavgası yaptığınızı görmeniz; o kişi ile aranızda kısa süreli de olsa bir münakaşa yaşanacağına ve bu durumun sizi üzeceğine işaret eder.

Rüyada birine yumruk attığını görmek; veya bir kimsenin size yumruk attığını görmeniz yaşanılan toplumun ya da içinde bulunulan durumun giderek kötüleşmesine ve bozulmasına yorulur.

Rüyada birisine küfretmek; rüyayı gören kişinin gerçek hayatında sıkıntı çekeceğine ve kendi hatalarından dolayı sorunlarla karşılaşacağına delalet eder. Söz ve davranışlarınız ile insanların tepkisini çekerek, saygınlığınızın azalacağını anlatır. Rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini haber veren rüyalardan biridir.

Rüyada kılıçla kavga etmek; iş hayatındaki rakiplerinize karşı başarılar elde edebilmek için bazı stratejiler belirlemeye çalışacağınız anlamını taşır. Kılıç ile birileriyle dövüştüğünü görmek, iyi işler yaptığınız ve ahlaki anlamda geliştiğiniz manasına da gelir.

Rüyada silahla kavga etmek; iki farklı anlam taşır. Silah veya tüfek ile kavga etmek, bir evliliğe veya hayırlı bir işe aracı olacağınız ya da tanıdığınız bir kişi ile tartışıp aranızın açılacağı anlamlarına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

280