Rüya tabiri ara

Cover Image

Tanıdık Kadın

Ocak 20, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada tanıdık kadın görmek, izzet ve ihtişama, kazanılacak yüklü paraya, her türlü dert ve sıkıntıdan kurtulmaya, borçların ödenmesine  yorumlanır. Rüyasında tanıdık kadın gören kimse, hayatının fırsatını yakalama şansını elde ederek hayatına engel olacak tüm sıkıntılardan kurtulma şansını elde eder. Rüyada tanıdık kadın görmek, aynı zaman da ziynet eşyaya, kalıcı mal edinmeye, kısa zaman da mutlu olacağınız haberlere nail olacağınıza sembol edilir. Bu rüya fakirlikten kurtulmaya, selamete ermeye, yolunuzun açık olmasına, mevki ve makama, cömert kimselere, kısmete delalet eder. Tanıdık kadın rüyası her anlamda gören kimse de olumlu çağrışımlara yol açıp kişinin şansının yanı sıra kısmet kapısı gibi bir çok güzel etkenlerle hayatını güzel hale getireceğini ifade eder. Rüyada tanıdık  kadınla zina etmek, bazen de duygularınızı açığa çıkarmaya, sessizliğinizi bozmaya, insanlara ve olaylara karşı farklı gözlerle bakmaya ifade edilir. Rüyada tanıdık kadınla konuşmak, hoş sohbete, geçirilen keyifli anlara, geriye dönük yapılan güzelliklerin anılmasına, birlikte olduğunuz kişilerle güzel vakit geçireceğinize tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Kadın Görmek Ne Demek?

Rüyada tanıdık kadın görmek, işlerinizde başarılı olunmaya, zenginliğe, yapacağınız yeni ve etkili adımlara, çevrenize karşı kendinizi gösterebilme fırsatı yakalayacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, sağduyulu, olum ya da olumsuz eleştirilere açık, kendisiyle barışık yaşayan, yaşadığı her andan ayrı keyif alan pozitif görüşlü kişilerdir. Rüyada görülen tanıdık kadın sembolü, bazende haneye gelecek misafire, güzel vakit geçirmeye, hayatınıza hareket gelmesine sembol edilir.

Rüyada Tanıdık Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada tanıdık yaşlı kadın görmek, yaşlı kadın rüyası alınacak hayırlı ve güzel habere, müjdeye delalet eder. Rüyasında nur yüzlü tanıdık yaşlı kadın gören kimse, mevki ve makama yükselerek her  türlü zorluklardan kurtularak selamete erer. Rüyada tanıdık yaşlı kadın görmek, bazende, helal kazanç elde etme uğruna verilen küçük çaplı mücadelelere, kimseye muhtaç olmadan ayakta kalabilme savaşı vermeye, kendinizle barışık yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Tanıdık Güzel Kadın Görmek

Rüyada tanıdık güzel kadın görmek, rüyada görülen güzel kadın, mutluluğun ve hayırlı birlikteliğin simgesidir. Bu rüyayı gören kimse evli ise küçük kaçamaklar yaparak hayatını renkli hale getirir. Rüyada görülen güzel kadın bazende hataya ve günaha girmeye, fitne ve fesat kimselere, yoldan sapmaya tabir edilir. Rüyasında güzel yüzlü kadın gören kimse, birbiri ardına gelen güzel haberler karşısında sevincini saklı tutamayarak her türlü korkularından ve endişelerinden zarar görmeden sıyrılma şansını elde eder.

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada tanımadığın birini görmek, o kimseden yardım görmeye, şansınızın ve kısmetinizin açılmasına, hayatınızı kolaylaştıracak birbirinden güzel ve hayırlı olaylara vakıf olacağınıza yorumlanır. Rüyada tanımadığın birini görmek, bazen de korku ve endişeye kapılmaya, emin olduğunuz işlere karşı korku dolu gözlerle yaklaşmaya, kendinize olan güveninizi kaybetme noktasına geleceğinize sembol edilir.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada tanımadığın biriyle öpüştüğünü görmek, alışkanlıklarınızdan vazgeçmeye, yanlış olduğunu bildiğiniz işlerde devamlılık sağlayarak ilerde hataya sürükleneceğinizi yorumlanır. Rüyada tanımadığı bir kimseyle öpüştüğünü gören kimse, hislerine ve duygularına yenik düşerek büyük hatanın ve gafletin içine düşer. Bu rüya suçluluk duygusuna, yenilgiye, kazancınızın körelmesine, yanlışa düşmeye işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2555