Rüya tabiri ara

Cover Image

Tanıdık Erkek

Kasım 23, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada tanıdık erkek görmek, tanınan bir adam rüyası görülen kimsenin hayır ve bereketine nail olmaya, o kimseden alacağınız hayırlı ve güzel habere işaret eder. Rüyasında tanınmış bir erkeği gören kimse, o kişi sayesinde bir çok sıkıntını geride bırakarak maddi ve manevi rahatlığa ermiş olur. Rüyada görülen tanıdık erkek sembolü, kudret ve takvaya delalet eder. Çünkü Allah Teala Hazretleri erkeği dişiye faziletli kılmıştır. Tanıdık erkek rüyası, bazen de haneye gelecek hayırlı misafire, dertlerin ve sıkıntıların son bulmasına, kendinizi her anlamda huzurlu hissedeceğinize sembol edilir. Bayan kimselerin bu rüyayı görmeleri, evli iseler eşlerinden alacakları habere, bekar iselerse de karşılarına çıkacak kısmetlerine tabir edilir. Rüyasında gördüğü tanıdık kimseye sırtını dönen kimse, kendisine yapılan iyilikleri görmezden gelip sevdiği kimselere karşı sırtını döner. Rüyada görülen tanıdık erkeğin yakışıklı olması, birbiri ardına alınacak hayırlı ve güzel habere, çirkin olması, ise kötü şansa, başarısızlığa yorumlanır. Bu rüya bazen de saklı tutulan sırların ortaya çıkmasına, kendinizi mutsuz hissedeceğinize, hane içinin sessizliğin kapsayacağına tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Erkek Görmek Ne Demek?

Rüyada tanıdık erkek görmek, sevdiğiniz bir kimseden göreceğiniz maddi yardıma, sıkıntıdan kurtulmaya, içinde olduğunuz durumdan sıyrılma şansını elde etmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, başına gelecek olaylar karşısında sevincini gizli tutamayarak yaşadığı güzel anları ailesi ve sevdiği kimselerle paylaşır. Rüyada tanıdık erkek görmek, aynı zaman da samimi ve sıcak dostluklara, sevdiğiniz kişiyle birlikte vakit geçirmeye, anıların tazelenmesine tabir edilir. Rüyada görülen tanıdık kişinin erkek olması, gücü kudreti simgelerken, bayan olması ise, hoş görüyü, tatlı dili, saygınlığı işaret eder.

Rüyada Çok Sayıda Tanıdık Erkek Görmek

Rüyada çok sayıda tanıdık erkek görmek,  rüyada birden fazla tanıdık kimseyi görmek, Alların selametine ermeye, hayırlı ve güzel işlerle uğraşmaya, ihtiyaç sahibi bir çok kimseye el açmaya yorumlanır. Rüyada çok sayıda tanıdık erkek görmek, bazen de kurtuluşu, çareyi, manevi rahatlığı, kendinize olan öz güveninizin artmasını, manevi rahatlığı simgeler.

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek, rüyada erkek görülmesi hayır ve bereketi simgeler. Rüyasında tanınmış bir erkeği gören kimse, birbiri ardın gelen hayırlı ve güzel haberlerle karşı karşıya kalır. Bu rüya bazen de fazileti, kudret ve takvayı işaret eder. Erkek rüyası hakkında İslami rüya alimlerimiz, rüyayı ” Allah Teala Hazretleri erkeği dişiye faziletli kılmıştır. ” özleriyle ifadelemişlerdir.

Rüyada Tanımadığı Bir Erkek Görmek

Rüyada tanımadığı bir erkek görmek, bu rüya kişinin karşısına çıkacak olan fırsat kapılarına, şansının yaver gitmesine, istediği hayata zahmet çekmeden ulaşacağına işaret eder. Rüyasında tanımadığı bir kimseyi gören kişi, alacağı haberler karşısında son derece mutlu olup yaşam tarzını baştan sona değiştirir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5615