Rüya tabiri ara

Rüyada tamir görmek

Ocak 2, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada tamir görmek

Rüyada tamir görmek, genel anlamda hataları ve pişmanlıkları düzelterek yeni vr güzel başlangıçlar yapmaya işaret eder. Rüyada tamir görmek, rüya sahibinin arasının açık olduğu kimseler ile arasındaki buzları eriteceğine, sevdiğiniz kişi ile sorunlarınızı çözeceğinize, huzura işaret eder. Rüyada tamir görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki sıkıntılarına ve problemlerine çözüm bulacağına, isteklerine kavuşacağına, başarıya işaret eder.

Rüyada tamirhane görmek

Rüyada tamirhane görmek, rüya sahibi için hayatın düzelmesi ve iyileşmesine, sorunların çözümüne, ellin bollaşmasına, başarı elde etmeye, engellerin ortadan kalkmasına, kısmetin ve şansın artmasına, parlak bir geleceğe işaret eder.

Rüyada tamirci görmek

Rüyada tamirci görmek, sorunları çözmenin yollarını her daim aradığınıza, sorunları çok uzatmadığınıza, iyi niyetli ve yapıcı olduğunuza işaret eder.

Rüyada tamirciye gitmek

Rüyada tamirciye gitmek, fikir aldığınız bir büyüğünüze ihtiyaç duymaya, sizin için faydalı olacak bir kimsenin kapısını çalmaya işaret eder.

Rüyada araba tamirhanesi görmek

Rüyada araba tamirhanesi görmek, işinde ustalaşmaya, ticarete atılmaya, bol kazanç elde etmeye, doğru adımlar atmaya işaret eder.

Rüyada araba tamircisi görmek

Rüyada araba tamircisi görmek, doğru ve büyük adımlar atarak iş hayatında ilerleyeceğinize, başarı elde etmek için çok çabaladığınıza işaret eder.

Rüyada tamir etmek

Rüyada tamir etmek, yaşadığınız tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme ulaşacağına, üzüntülerin bitmesine işaret eder. İstediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir şeye yakın zamanda kavuşacaksınız.

Rüyada bir yeri tamir etmek

Rüyada bir yeri tamir etmek veya Rüyada bir yeri onarmak, gurbette beklediğiniz yakınınızın döneceğine, borcunuzu ödeyeceğinize ve rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada bir şeyi onarmak

Rüyada bir şeyi onarmak veya Rüyada bir şeyi tamir etmek, iş hayatındaki problemlerin ve pürüzlerin düzelmesine, borçlardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada bir mescidi tamir ettiğini görmek

Rüyada bir mescidi tamir ettiğini görmek, kimsenin makam ve rütbesi yükselir, arzularına kavuşur, bekar ise evlenir, evli ise çocuğu olur, fakir ise zengin olur ve bu kişi hayırla anılır.

Rüyada araba tamir etmek

Rüyada araba tamir etmek, iş hayatındaki umudunuzu yitirmenize sebep olacak engellerle karşılaşmaya işaret eder. Ağız tadınız ve verimliliğiniz azalacaktır.

Rüyada araba tamir etmek, aynı zamanda aklınızı kurcalayan sorunların olduğuna ve bu sorunları çözmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada kırılan bir beşiği tamir etmek

Rüyada kırılan bir beşiği tamir ettiğini görmek, eşiniz ile aranızda olan problemleri aşacaksınız ve hayatınız güzelleşecek.

Rüyada radyo tamir etmek

Rüyada radyo tamir ettiğini görmek, hayallerinize veya hedeflerinize, gönlünüzden geçenlere ulaşacaksınız. Başarınız engellenemeyecek.

Rüyada ev tamir etmek

Rüyada ev tamir etmek, duygu karmaşası yaşadığınıza, bu karmaşalardan kurtulmanız gerektiğine aksi taktirde büyük sorunlar yaşamaya işaret eder.

Rüyada eski bir ev tamir etmek

Rüyada eski bir ev tamir etmek, hayatınızdaki değişimler ile iş hayatında büyük başarılar elde edecek, büyük paralar kazanacaksınız.

Rüyada yıkılmış bir evi yaptırmak

Rüyada yıkılmış bir evi yaptırdığını görmek, babasının din ve dünya işlerinde noksan bıraktığı şeyleri ihmal edip, tamamlamasına yorulur.

Rüyada camiyi tamir etmek

Rüyada cami tamir etmek, toplum için faydalı olabilecek bir işe girmeye ve hayır duaları almaya işaret eder.

Rüyada sandalye tamir etmek

Rüyada sandalyeyi tamir ettiğini görmek, zamanınında faydanızın dokunduğu bir kimseden bir iyilik göreceksiniz.

Rüyada çeşme, musluk tamir etmek yada rüyada çeşme tamir edildiğini görmek

Rüyada çeşme tamir etmek yada rüyada çeşme tamir edildiğini görmek, hayır getirecek bir iş ile sermaye elde etmeye, eşyalarınız veya mülkünüz için para harcayarak daha kullanışlı veya kazançlı bir hale getireceksiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4167