Rüya tabiri ara

Cover Image

Takke

Mart 29, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada takke görmek, takke rüyası on parmağında on marifet başarıları ve çalışmaları ile insanlara örnek teşkil eden kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdürerek ailesini yaşatan kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, çocuklarına karşı hem anne hem de baba olmuş onların gelecekleri için kendilerini feda etmiş kişilerdir. Rüyada görülen takke rüyası bazen de Allah’ın selametine ermiş, kalbini iyilik kaplamış hayırlı yolda ömrünü vakıf kılmış inan sahibi kimselere işaret eder. Rüyada takke görmek kimi zaman da hayırlı nasip ve kısmetleri, açılacak kapıları, murada nail olmayı, ilim ve ihsanı delalet eder.

Rüyada Takke Görmek Ne Demektir?

Rüyada takke görmek, hayırlı yollarla elde edilen kazançları, nasipte artışı, kişinin kimseye muhtaç olmadan hayatını kurma yolunda gitmesine işaret edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendi dünyalarından insanlarla barışık yaşayıp çevresinde yaşanan olaylara aldırış etmeden hayallerinin peşinden giden kişilerdir. Rüyada takke görmek, bazen de dinde güzelliğe, iyiyi ve güzeli seçmeye, ilim sahibi kimselerle hoş sohbeti, Allah rızası için atılan adımları işaret eder.

Rüyada Takke Giydiğini Görmek

Rüyada takke giydiğini görmek, şan ve uğur anlamı taşıyan bu rüya kişinin tüm nasip kapılarının açık olup girdiği her yolda başarıyla  hayatını sonlandıracağına işaret edilir. Rüyada takke giydiğini gören kimse, eli açık, cömert kar, insanlarla ikili diyaloglarına önem veren kimselerdir.

Rüyada Takke Bulmak

Rüyada takke bulmak, kolay yollarla kazanç elde etmeye, zahmetsiz sıkıntısız hayat sürdürmeye, ele geçecek imkanlara işaret edilir. Rüyasında takke bulan kimse, eline geçen her türlü fırsatı kendi lehine çevirerek fırsatlar sayesinde zahmetsizce hayatını kazanma şansını yakalar. Takke bulmak, ifadesi bazen de güzel haber almaya, sıcak yuvaya sahip olmaya, aile üyeler,ine tabir edilir.

Rüyada Takke Dağıtmak

Rüyada takke dağıtmak, kişinin Allah rızası için karşılık beklemeksizin insanlara faydalı ve güzel olanı kılarak yolunda devam edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, her türlü güzel amellere açık olan, paylaşmayı ve yardımlaşmayı seven,kendisi gibi bir çok insanı da mutlu kılan kimsedir.

Rüyada Takke Takmak

Rüyada takke takmak, bu rüya kişinin düşlediği her türlü arzusuna nail olma şansına ererek hayatını güzelliklerle geçireceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, Allah’tan umudunu kesmemiş, yaşadığı acı ya da tatlı olayı bir hayra bağlamış, atılan her adımın gerçekte sınav olduğu kanısını sürdürmüştür.

Rüyada Siyah Takke Görmek

Rüyada siyah takke görmek, alınacak ölüm haberini, acıyı, kişinin ailevi sorunlarını, edindiği yanlış dostlukları ile ilerde pişmanlık duyacağı günahlara sürüklenmesine işaret edilir. Siyah takke rüyası uğursuzluk olarak ta nitelendirilip bu rüya gören kişinin kalbinde yaşattığı hislerini gün ışığına çıkarma konusunda korku yaşayarak gerçeklerden bağımsız halde hayatını sürdüreceğine ifade edilir.

Rüyada Yeşil Takke Görmek

Rüyada yeşil takke görmek, hayırlı ve güzel olan bu rüya kişinin nasibini helal yollarla kazanacağı kazancını alın teri dökerek zahmetle elde edeceğine, yaşadığı her ana şükrederek ekmeğini taştan çıkaracağına işaret eder. Rüyasında yeşil takke gören kimse, ibadetlerine son derece bağlı, dünya nimetlerinin yanı sıra ahiret hayatına da son derece değer veren, imanı ve inancı yüksek kimselerdir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada takke görmek, hayırlı olacak nasip ve kazanca vasıl olmaya,  hayatınıza yön çizmeye, hakkınızda hayırlı olacak dostlara sahip  olmaya yorumlanır. Takke rüyası bazen de murada kısmet kapısına, evlilik haberi almaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

676