Rüya tabiri ara

Rüyada Tahin Yemek

Nisan 26, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Tahin Yemek, Rüyada tahin yediğini gören kişi bereketli ve temiz bir rızık kazanacağına rivayet edilir. Meşakkatle birlikte umut ettiği ve hayalini, kurduğu servete, umut ettiği güce ve kudrete tabir edilmektedir. Kötü huylu amirlerinden fenalık görmeye, düşmanlığını göstermeyen arkadaşlara rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin azla yetinmeyen, gözü yükseklerde olan bir kişi olduğu rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin rüyasında tahin pekmez yemesi emeklerinin ve çabalarının karşılıklarını alacağına, kazançlarının birikeceğine sıkıntılı süreçten kurtulup rahat bir hayat yaşayacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Tahin Görmek, Rüyada görülen tahin kişi hasta ise şifa bulmaya tabir edilmektedir. Rüya sahibinin hayırlı evlatları olacağına rivayet edilmektedir. Rüyada tahin gören kişi ana ve babasına vefalı kimse olacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kıymet bilen hatır sahibi vefalı biri olduğuna rivayet edilmektedir. Rüyada tahin pekmez görmek ise, yaptığı işlerin hakkını vereceğine, sürekli olarak yükselişler yaşayacağına, kısmetinin, şansının ve bahtının açık olacağına ,işinin rast gideceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Tahin Almak, Rüyada tahin almak rüya sahibinin yaşadığı rutin hayattan sıkılıp farklı şeyler yapmak istediğine rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin farklı kişilerle ve farklı ortamlara girmek istediğine yorumlanmaktadır.

Rüya sahibinin hayatında değişiklikler yapmak istediğine rivayet edilmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre de, sırlarının ifşa olacağına, sağlık sıkıntılarının olacağına ,zarar göreceği arkadaşlarının olacağına, korktuğu birçok şeyin başına geleceğine, hayatının karışacağına ,karışık duygular içinde olacağına rivayet edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17178