Rüya tabiri ara

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüya sahibi toplum içerisinde hareketleri yüzünden istenmeyen kişi durumuna düşecek. Rüyada tacize uğradığını görmek gözden düşme ile tabir edilir. İnsanlar arasındaki saygınlığı biteceği gibi çevresi kendisinden kaçacak. Rüya sahibi gece hayatını seven biridir. Manevi hayatın yerine dünyevi hayatı tercih etmekte. Rüya sahibine bir uyarı rüyası olup hayatını düzene sokmasını belirtir.

Rüyada Taciz Edildiğini Görmek

Rüya sahibi hiçbir şeyi kafasına takmayan biri. Rüyada tacize uğradığını görmek rüya sahibinin hayatı anlık yaşadığını gösterir. Maddi kayıpları fazladır. Evliyse sorunları büyük ve ayrılma arifesindedir. Can sıkıcı durumlar içinde yaşayan rüya sahibi çıkmaz bir sokağa düşmüş gibidir.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüya sahibi sakin ve kaygısız bir kişidir. Sorunları ya da hayatı önemsemez. Çevresine değer vermez. Bu rüyayı gören kişi aynı anda hem mutlu hem de mutsuz haber alacaktır. Ailesiyle bazı sorunları olduğu için ailesinden destek alamaz. Müjdeli haber sonrasında iş hayatında değişiklik yapabilir. Sıkıntı içeren haber ise hayatını olumsuz şekilde etkileyecek. Dertleri artacak ve problemleriyle kendi uğraşmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Tacize Uğrayan Kişi Görmek

Rüyada başka birine taciz edildiğini gördüyseniz sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız demektir. Mutlu olacak ve günleriniz eğlenceli geçecek. Aile sorunlarınız biteceği gibi yeni iş teklifleri de alabilirsiniz. İş ortamınız değişecek ve yeni iş arkadaşlarınız sizi çok sevecek. Bekar biri bu rüyayı görmüşse kendi huylarına benzer biriyle tanışacak ve evlenecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2264

Rüya Sitesi Linkleri