Rüya tabiri ara

Cover Image

Taciz

Ekim 18, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada taciz görmek, taciz rüyası kişinin gördüğü rüyaya bağlı olarak bir çok anlamda ele alınıp hayırlı olduğu kadar şerre de işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler, nasiplerinin peşinde giderken olası tehlikelere karşı da hem kendilerini hem de sevdikleri insanları koruma amacı güderler. Rüyada taciz görmek, başka bir değişle insanların gözünde değersiz olmaya, hayatınızın başarısızlıklarla süre gelmesine, mutsuz olacağınız olaylarla karşı karşıya kalmaya işaret edilir. Taciz görmek, rüyası başka bir değişle negatif düşünen kötü niyetli kimselerin oyunları karşısında pasif duruma düşerek kişinin benliğinden ödün vermesine ifade edilir.

Rüyada Taciz Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada taciz görmek, taciz görmek rüyası gören kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara, nasibinin kapanmasına, hayrı olmayan işlerde yer almasına ifade edilir. Bu rüyayı gören kişiler kendi hatalarının kurbanları olup hem kendilerini hem de ailelerini boşluğa doğru sürüklerler. Rüyada taciz edildiğini görmek, aynı zaman da rahatsız duyacağınız durumlarla karşı karşıya kalmaya, huzurun kaçmasına, açılan nasip kapılarının tek tek kapanmasına ifade edilir.

Rüyada Taciz Edilmek  

Rüyada taciz edilmek, rüyayı gören kimsenin tavırlarında rahat olup hiç bir şeyi önemsemediğine, kimseye hayrı dokunmamakla birlikte bulunduğu her ortama da kötülük salacağına yorumlanır. Rüyasında taciz edildiğini gören kimse, yaşadığı olaylardan üzüntü duyarak geçmişteki hatalarını tekrarlamamak için mücadele içine girer.

Rüyada Tacize Uğramak  

Rüyada tacize uğramak, rüyayı gören kişinin art niyetli insanların oyunlarına malzeme olup istenmeyen bir çok olaya sürükleneceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler sevdiklerinden destek görmeyen, her türlü saldırıya açık, pasif duygulu kimselerdir. Rüyada tacize uğramak, bazen de huzursuz olacağınız işlerde yer almaya, nasibin ve kısmetin kapanmasına ifade edilir.

Rüyada Taciz Etmek  

Rüyada taciz etmek, kişinin kötülük amaçlı masum bir çok kimseye iftira atarak onların rızkını körelteceği ne yorumlanır. Rüyasında bir kimseyi taciz ettiğini gören kimse, o kişiye karşı son derece art niyet besleyip kişinin hayatını kötüye sürükleme peşine girer.

Rüyada Taciz Edilmekten Kurtulmak  

Rüyada taciz edilmekten kurtulmak, rüyasında taciz edilmekten kurtulduğunu gören kimse, dualarının karşılığına fazlasıyla nail olup her türlü isteğine kolay yollarla erişir. Bu rüya kişinin hayallerinin gerçek kılınmasına, maneviyatının genişlemesine, hayırlı bir çok kapının açılmasına yorumlanır. Rüyada taciz edilmekten kurtulmak, bazen de yolculuğa çıkmaya, ilim sahibi kimselerden yardım görmeye, kişinin önünün açılmasına ifade edilir.

Rüyada Cinsel Taciz Görmek  

Rüyada cinsel taciz görmek, ilk akla geldiğinde olumsuz anlamlar ifade eden bu rüya görülenin aksine kişide son derece hayra işaret olup kişinin şans ve kısmet kapılarının açılacağına, hayırlı ve güzel kısmetlere layık olacağına yorumlanır. Rüyasında cinsel taciz gören kimse, girdiği her işte başarılı, şansı her daim açık, başarı anlamında emin adımlarla ilerleyen kimsedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3816