Rüya tabiri ara

Rüyada taç görmek

Aralık 29, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada taç görmek

Rüyada taç görmek, servete, ilim tahsil etmeye, zenginlik ve yeni doğacak çocuğa işarettir. Rüyada taç görmek birleşme, evlilikte başarı, kısmet olacağına yorumlanır. Rüya sahibi kadın ise zengin biri ile yapacağı evliliğe işaret eder. Hamile ise hayırlı bir evliliğin habercisidir.

Rüyada başına taç taktığını görmek

Rüyada başına taç takmak, zengin bir kimse ile mutlu bir evlilik yapmaya işaret eder.

Rüyada başında taç olduğunu görmek

Rüyada başında taç olduğunu görmek, rüya sahibi kadın ise zengin biri ile evlenir. Hamile ise erkek çocuğuna işaret eder. Kimi yorumculara göre Rüyada başında taç olduğunu görmek, başarılarınızın veya çabalarınızn ödülünü alacağınıza işaret eder. Rüya sahibi erkek ise asil bir kadın ile evleneceğine işaret eder.

Rüyada tacını başkasına verdiğini görmek

Rüyada tacını başkasına verdiğini görmek, makam ve mevkinizden olacaksınız. Yerinizi başkalarına bıraktığınıza işaret eder.

Rüyada bir kral veya kraliçenin taç giyme töreninde bulunduğunu görmek

Rüyada bir kral veya kraliçenin taç giyme töreninde bulunduğunu görmek, çok şaşıracağınız süprizlerle karşılaşacaksınız.

Rüyada taç toka görmek

Rüyada taç toka görmek, hayırlı bir iş veya gönül ortaklığı yapacağınıza, sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza, muradınıza ereceğinize işaret eder.

Rüyada toka görmek

Rüyada toka görmek, hayatınız ile ilgili iyi ve hayırlı adımlar atacağınıza yorumlanır.

Rüyada toka gören kişi huzurlu, mutlu, gönlünce bir hayat sürecek, evlatlarından yana yüzü gülecek, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapacak veya yeni ve güzel fırsatlar yakalayacak. Rüyada toka gören kişinin duaları kabul olacaktır. Aynı zamanda kalbinizin ve niyetinizin temiz olduğunu ve saflığı simgeler.

Rüyada saç tokası görmek

Rüyada saç tokası görmek, sizi üzüp mutsuz edecek olan olayları yaşamayacak, isteklerinize kavuşacaksınız. Rüyada saç tokası görmek, ayrıca canınızı sıkan bir probleminizin veya sorununuzun da olmadığına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1189