Rüya tabiri ara

Rüyada Tabut Görmek

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 16 dakika

Rüyada tabut görmek, sıkıntılardan, zorluklardan ve borçlardan kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda bol kazanç, rızık ve mülkiyet demektir. Rüyada tabut görmek bazen bahtın ve şansın kapanmış olması anlamına da gelir. Bir kişi rüyasında kendini tabutta görürse bu çok iyidir. Dileklerin ve isteklerin kabul olmasına, başarıya, düşmana ve rakibe karşı galip gelmeye delalet eder. Biri rüyasında tabutu dolu görürse, hasta birinden güzel haberler alacak demektir. Tabutun kapağı açıksa eğer sıkıntıların ve hataların giderilebileceğine işarettir. Rüyada görülen tabut aile içinde tatsızlıklara, münakaşalara, kavgalara da delalettir. Bir de kişinin ağır bir maddi yükün altına girerek, sıkıntıya ve zorluğa düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Tabutta Olduğunu Görmek

Rüyada tabutta olduğunu görmek zenginlik, bolluk, sefa ve mutluluk içinde geçecek olan bir ömür anlamına gelir.

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek iyi değildir. Rüyasından içi boş bir tabut gören kişinin çevresinden yakın bir akrabasının, arkadaşının ya da komşusunun öleceği anlamına gelir. Rüyada dolu tabut görmek de yine ölümün habercisidir. Dolu tabut hane içinden birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada Eski Tabut Görmek

Rüyada eski tabut görmek kadına işaret eder. Terbiye yoksunu, kendini taşıyamayan, oturmasını kalkmasını bilmeyen, kocasına ihanet eden ve arkasından iş çeviren biri olarak yorumlanır.

Rüyada Yeni Tabut Görmek

Rüyada yeni tabut görmek güzel ve iyi şeylere işaret eder. Rüyasında yeni tabut gören kişi başarılarından ve yaptıklarından dolayı övgü almaya ve takdir toplamaya nail olur. Çevresinde de sayılan biri olur.

Rüyada Tabut Almak

Rüyada kendisi için tabut aldığını gören kişi işinde bir adım ileri gidecek demektir. Rütbesi artacak, işleri açılacaktır. Rüyada tabut almak bolluk ve bereketin habercisidir.

Rüyada Tabut Taşımak

Rüyada sevilen bir kimsenin tabutunu taşımak, rüyayı gören kişi için atlatılması ve katlanılması çok zor, manevi olarak da taşıması çok ağır olacak uğursuz bir olay yaşaması anlamına gelir. Rüyada sevilmeyen bir kişinin tabutunu taşımak, yapmış olmak için yapılan bir işe ya da mecbur olduğu için yerine getirilmesi gereken bir göreve yorulur. Rüyada boş tabut taşımak, merak edilen bir şeyi denemek ve fikir edinmek istemek demektir. Rüyada çok ağır bir tabutu taşımak, insanlar arasında üzerinde çok konuşulacak bir durumun içinde yer almaktır.

Rüyada Tabut Örtüsü Görmek

Toplumsal bir alışkanlığın ve öğretinin bilindiği şekilde rutin olarak sürdürülmesine işaret eder. Rüyada tabut üzerinde örtü yerine gelinlik görmek, deyim yerindeyse duyanın ya da görenin yüreğini  dağlayacak acı bir olayın yaşanmasına ve o çevredekilerin hepsinin bundan çok etkilenmesine yorulur. Rüyada uzun tabut örtüsü görmek, fark yaratmayacak, engel teşkil etmeyecek ve sakıncası olmayacak bir değişiklikle karşılaşmaya ve ona itiraz etme ihtiyacı duymamaya alamet eder. Rüyada beyaz tabut örtüsü görmek de bunun tam tersine değiştirilmesi halinde rahatsızlık yaratacak ve herkes tarafından karşı çıkılmasına ve tepki gösterilmesine neden olacak bir nüans (küçük değişiklik)demektir.

Rüyada Tabut Üzerinde Bayrak Görmek

Rüyayı gören kişinin vatansever kimse olması anlamına gelir. Ülke sevgisinin ne kadar büyük olduğuna yorulur. Topraklarına sıkı sıkı bağlı olmaya, zafer söz konusu olduğunda kendini gerektiği zaman cephede düşmana karşı savaşmaya hazır hissetmeye alamet eder. Rüyada tabut üzerinde yeşil bayrak görmek, rüyayı gören kişinin son nefesine kadar dininden ve inancından ödün vermeyecek kadar dini bütün kimse olması demektir. Rüyada tabut üzerinde yabancı bir ülkenin bayrağını görmek, rüyayı gören kişinin vatanından ayrı kalamayacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Tabut Taşıyanları Görmek

Rüyada tabut taşıyan erkekler görmek, kötü bir zamanda birbirine destek olan, güç ve sırt veren insanlara ve bu insanları bir araya getirecek bir gelişmenin yaşanmasına yorulur. Rüyada tabut taşıyan kadınlar görmek, kadın dayanışması sayesinde elde edilecek başarılara, zaferlere ve kadınlar adına bir takım kazanımlara yorulur. Kadınların varlıklarını ve güçlerini ispat etmek ve göstermek için elde edecekleri önemli bir pozisyona alamet eder. Rüyada tabut taşıyan çocuklar görmek, kapasiteyi aşan bir sorumluluğun altına giren bu nedenle de zorlanan kimseler arasında olmaktır.

Rüyada Tabut İçinde Ölü Görmek

Rüyada tabut içinde ölü kadın görmek, rüyayı gören kişinin hayatındaki bazı kriterlerin ve olanakların eksilmesine, rahatın kaçmasına ve yaşam standartlarının düşmesine yorulur. Kişinin hayatına yön veren, düzenini sürdürmesine ve yolunu belirlemesine yardımcı olan bir aracı yitirmesi demektir. Rüyada tabut içinde ölü erkek görmek, maddi gücün, rızkın, işin, sağlığın, mutluluğun, saadetin ve huzurunu en aza inmesi demektir.

Rüyada Tabutun İçine Yatmak

İçinde pek başarılı kişilerin bulunmadığı ve çok sorunlu bir dönemin kapısını açacak bir projeye girilmesi sebebi ile çok pişman olunacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına ve aksiliklerle boğuşulacağına alamettir. Rüyada tabutun içine yatmak ve kalkamamak, işlerin bir türlü yoluna girmeyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına delalet eder.

Rüyada Tabutun Üstüne Oturmak

Rüya sahibinin, kısa süre içinde yapacağı bir işten ötürü hem maddi hem manevi olarak büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine ve zarar edileceğine yorumlanır. Rüyada tabutun üstüne uzanmak, eş, dost ya da akrabalardan birinden alınmış olan destek ile kurulan bir işte karşılaşılacak kötü bir durum yüzünden maddi kaynakların eriyeceği, bir türlü düzenli bir iş tutturulamayacağı, yapılan hataların daha da artacağı, şansın kaçırılacağı ve sağlık sorunları ile ilgili olarak yaşanacak tatsız bir durumdan ötürü üzüntü duyulacağı anlamına gelir.

Rüyada Tabutun Yere Düşmesi

Beklenmedik bir anda kötü bir durumla karşılaşmaya, günden güne daha da artacak bir boşluğa düşmeye, verilen sözleri bir türlü tutmamaya, uzak bir akrabanın sağlık durumu ile ilgili kötü haberler almaya, zorluklarla karşılaşmaya, zararsız bir işe girmeye ancak bu işte büyük zorluklarla boğuşmaya ve işlerde daha da sıkıntı yaşamaya yorulur. Rüyada tabutun denize düşmesi, güzel başlayan işlerin kısa zaman içinde kötüye döneceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, hayalleri gerçekleştirmek için yapılan her şeyin boşa gideceğine ve eğitim hayatının sona erdirileceğine tabir edilir.

Rüyada Camide Tabutlar Görmek

Kişinin, bulunduğu muhitte birbiri ardına aksiliklerle uğraşmak zorunda kalacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına ve zamansız bazı sorunlarla uğraşacağına delalettir. Rüyada sokakta tabutlar görmek, rüya sahibinin yaşadığı şehirde yaşanacak talihsiz bir olaydan ya da bir afetten dolayı birden fazla cenazeye şahit olacağına yorumlanır. Rüyada yolda tabutlar görmek, büyük çabalar sonucu gerçekleştirilen bir çalışmanın kısa bir zaman içinde bazı kişiler tarafından engelleneceğine ve bu yüzden zarar edileceğine işarettir. Rüyada kapıda tabutlar görmek, haneye zarar getirecek ve kardeşler arasına nifak tohumu ekecek bir kişi ile muhatap olunacağına rivayet edilir.

Rüyada Tabutun Yanması

Can sıkıcı bir durumun yaşanması yüzünden yapılan bir işe ara verileceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına işaret eder. Rüyada tabutun kırılması, yoğun çalışma temposu yüzünden hem ruhsal hem bedensel olarak kötü bir duruma düşüleceği, üçkağıtçı kişiler yüzünden kısa süre içinde bir tartışma yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Tabutu Tek Başına Taşımak

İş hayatında ya da aile hayatında karşılaşılan sorunlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalınacağına ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak için çaba sarf edileceğine delalettir. Rüyada tabutu iki kişi taşıması, şansın bir türlü dönemeyeceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına yorulur.

Rüyada Tabut Görmenin Psikolojik Yorumu

Ölümle ilgili olarak karşılaşılan bazı kötü olaylar yüzünden böyle bir rüyanın görülmesi çok normaldir. Zaten insanoğlu doğduktan sonra bilinçli bir canlı olduğu dönemden itibaren ölümü ve ölümle ilgili sembolleri hiç aklından çıkarmamaktadır. Bu sebeple de, görülen rüyaların içindeki anlamların ne derece güzel ya da sıkıntılı olduğu çabucak fark edilecektir. Kişi, her zaman içinde taşıdığı duyguları dışarı vurabilmekte gördüğü rüyaları kullanmaktadır. Korku ya da mutluluk gibi bir duygu durumu yüzünden uzun süreli bir sorunla boğuşmakta olan rüya sahibi, kendisini çok zorlu bir rüya içerisinde bulacaktır.

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek sayfası 30/08/2020 18:41:46 tarihinde 24748 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

735

Rüya Sitesi Linkleri