Rüya tabiri ara

Rüyada Tabanca İle Vurulmak

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada tabanca ile vurulmak hastalık ve kötü günlerin habercisi olarak bilinir. Bu rüyanın genel anlamı, sağlık problemleri yaşamaya delalet eder. Ancak bazı rüya alimlerine göre diğer yorumu da, kötü haber almak manasına geldiği söylenir. Ancak bu tür rüyaları çok kafanıza takmayın ve hayra yorun. Unutmayın ki, neyden korkarsanız bir gün mutlaka yaşarsınız. Bu sebeple daima pozitif düşünün ve dua ederek rüyanızın hayırlara vesile olmasını dileyin. Rüya sahibi rüyasını hayra yoracak olan kişilere anlatsın ki, kötü tılsımı bozularak hayra çıksın. Bazen de bu rüya bilinç altı olarak da değerlendirilir. Yani gün içerisinde yaşanan bir olayın ya da etkisinde kalınan film sahnesinin de görülmesi olabilir. Rüyanın anlamı araştırılırken bu ayrıntıları da mutlaka göz önünde bulundurun. Böylece daha verimli anlamlar ve yorumlar ortaya çıkacaktır.

Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Eğer tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerektiğinin işaretidir.Rüyada tabancayla vurulduğunu görmek; uzun ömre, sağlıklı giden hayata, şifa bulmaya, dostlarınızla sıkı bağ kurmaya, elinize geçen fırsatları değerlendirerek kısa zaman da yükselmeye yorumlanır. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kimse rüyanın tersine ömrünü uzatır, tüm güzelliklere kavuşur, maddi ve manevi anlamda her türlü bolluğa ve rahata kavuşur.

Rüyada Tabanca İle Vurulduğunu Görmek Ama Ölmemek

Kısa zamanda öğrenilecek olan kötü haberin zarar verici tarzda olmayacağına işaret eder. Önemsiz olarak yaşanacak sağlık problemini simgeler. Ancak bunları önlemek için tedbirli davranırsanız eğer, ortadan kaldırmak mümkün.

Rüyada Tabanca İle Vurulup Yaralanmak

Sıkıntılı günlerin varlığına delalet eder. Yapacak olduğunuz bir işin sizi sıkıntıya ve strese sokacağını gösterir. Bir yakınınızdan göreceğiniz kötü davranışla üzüleceğinize ve bu sebeple o kişinin gerçek yüzünü görerek rahata ermeye nail edilir.

Rüyada Tabanca İle Kafadan Vurulmak

Rüya sahibinin alacağı yanlış kararlar simgeler. Son zamanlarda kişinin kafasının karış olduğuna ve bu sebeple yanlışa meyil ettiğinin de göstergesidir. Bu dönemde daha dikkatli davranmak gerekir. Kalıcı hasarlar ve sonradan üzüleceğiniz hareketler yapmaktan kaçının.

Rüyada tabancayla vurulmak, kişi bekar ise hayatını birleştireceği bir eş ile tanışacağına yorumlanır ve aynı zamanda büyük bir sevdaya ve aşka da işaret eder. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kişi evli ise bu durumda, istenmeyen ve sıkıntı yaratacak olan bir kadınla beraberliğine yorumlanır. Tabancayla vuran kişi tanıdık ise, sevilen kimseyle ortak bir tanıdıktan haber geleceğine, tabancayla vuran kişi yabancı ise alınacak kötü bir habere yorulur.

Bazı rüya tabircileri bu rüyayı görenlerin ömürlerinin uzayacağını, sağlık ile ilgili sorunlar yaşıyorsa şifa bulacağını söylerler. Rüyasında tabancayla vurulup ölen kişinin hayatı türlü sıkıntılardan ve huzursuzluklardan arınır ve sakinleşir. Aile ve akrabalarla geçecek mutlu bir hayata işarettir.

Rüyasında vurulan kişi ani ve beklenmedik bir şekilde gelişecek olan kötü olayların içine düşer ve iş hayatı da aynı şekilde kötü bir sürece girer. İslami açıdan vurulmak, kişinin türlü musibetlerle, dertlerle uğraşacağı ve düşmanları tarafından kötülüğe maruz kalacağı şeklinde de yorumlarlar. Yakın çevredeki düşmanların tuzağına düşüleceğine, hem maddi, hem de manevi açıdan zarara uğranılacak bir döneme girileceğine dair uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada tabanca gören kişi mevki ve sosyal olarak güç sahibi olur. Ayrıca sözü dinlenen bir kimse haline gelir. Toplum tarafından itibar görüleceğine de yorumlanır. Aksi yorumlara göre kişinin tabanca görmesi halinde saygınlığını yitireceği ve zor durumlara düşeceği iftiralara maruz kalacağı söylenir. Tabanca pek çok alim tarafından var olan düşmanlara işaret eder ve aynı zamanda tehlikeli bir aşkın kapıda olduğunu da bildirir.

Rüyasında elinde tabanca tuttuğunu ve daha sonra da ateşlediğini gören kişi var olan düşmanları ile bir kavgaya girişir. Düşmanınızla onun gibi savaşacağınız anlamına gelir. Kişi elindeki tabancayı ateşlemekten vazgeçerse, içinde bulunduğu sıkıntılı durumda herkesi kırmaya yakın olduğunu ancak bu halini güçlükle bastırabildiğine yorumlanır.

Rüyada tabancayla vurulan birini görmek rüyayı gören kimsenin sevdikleri insanlardan zarar görerek mutsuzluğa kapılacağına, istenmeyen suçlamalara ve iftiralara maruz kalarak saygınlığını kaybedeceğine işaret edilir. Bu rüya kişinin sevdikleriyle olan bağlarına, yaşanan güvensizliğe, elde mal varlığını kaybederek maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmeye yorumlanır. Rüyada tabancayla vurulan kimse tanıdık biri ise, bu kişinin yaşadığı zorlukların son bularak elinin bollaşacağı na, yabancı bir kimse ise yaptığı her işte dikkatli ve duyarlı olarak karşısıa çıkacak zorluklara karşı temkinli yaklaşacağına işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5823