Rüya tabiri ara

Rüyada Tabak Görmek

Mayıs 10, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada tabak görmek,rüya sahibinin evinin rızkını kazanmak ve ekmek parası için koşturduğu işlere işaret eder. Rüyada tabak kırmak kişinin kimseye muhtaç olmadan süreceği yaşama ve borçsuz geçireceği ömre delalet eder ve rüya sahibinin rahat bir hayat yaşamak için arayışlar içine gireceğine yorulur. Rüyada tabak kırılması rüya sahibinin yüksek mevkilerde ve çok paralarda gözü olmadığına işaret eder. Rüya sahibi kendi yağında kavrulacak kadar bir kazanç elde etmek isteyecek ve her haline şükredecektir. Rüyada tabak yıkamak aç gözlü olmayacak ve asla harama el uzatmayacak, azla yetinmesini bilecektir.Hayattan beklentisi evinde bir tas çorbası kaynasın, huzuru yerinde olsun ve sevdikleri yanında olsun. Rüyada tabak hediye almak asla harama el uzatmayacağını, kul hakkı yemeyeceğine ve böyle insanlarla asla bir araya gelmeyeceğine delalet eder. Rüyada tabak çanak almak iyi ve temiz niyetli olması karşısına dürüst insanların çıkacağına yorulur. Doğru insanlarla karşılaşıp ve güzel işler yapacağına yorumlanır. Rüyada tabak vermek kişiliği sayesinde çevresi tarafından sayılan, sevilen ve takdir edilen biri olacağına delalet eder.

Rüyada tabak almak, rüya sahibinin uzun zamandır peşinde koştuğu işin kendisine hayır getireceğine delalet eder. İş hayatını düzene sokacak, durmuş olan işleri açılacak ve kendisine farklı iş kapıları açılacaktır. Rüya sahibi zor dönemin ardından işini yoluna koyarak rahat bir nefes alacak, eski ihtişamlı günlerine geri dönecektir. Yeni firmalar ile anlaşmalar yaparak kazancını dahada artıracak ve yeni yatırımlarda bulunacaktır.

Rüyada tabak kırmak, kişinin yaşayacağı hayal kırıklığına ve kedere rivayet eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu ve çok istediği bir şeyin gerçekleşmemesi sonucunda kalp kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Yaşadıkları karşısında hüsran duyacak ve uzun süre etkisinden kurtulamayacaktır.Rüyada kırık tabak görmek, kötülüğe tabir edilen bu rüya kişinin hanesinde çıkacak cenazeye, ölüm haberi almaya, manevi çöküntüye işaret eder. Rüyasında kırık tabak gören kimse, elindeki tüm mal varlığını kaybederek hayatı amaçsızca yaşar.

Rüyada tabak yıkamak, rüya sahibinin para konusunda hesabını doğru yapmayarak zarar etmesine delalet eder. Rüya sahibinin kendine yetecek kadar iyi geliri olmasına rağmen fazla harcamaları yüzünden maddi sıkıntılara düşecektir. Kazancını dengede tutup ilerleyeceği yerde aksine hep geriye düşerek elindekini de kaybedecektir.

Rüyada tabak silmek, çevrenizdeki kötü niyetli kimseleri hayatınızdan uzaklaştırarak rahata ereceğinze işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler azimli çalışmaları ve dik duruşları ile her türlü zorlukları aşarak kendilerine yeni bir çok sayfa açarlar. Rüyada büyük tabak silmek, rızkınızı çoğalacağına işaret ederken, küçük boylu tabak silmek ise rabbine verdiği nimetler için şükretmeye, rıza gelmeye tabir edilir.

Rüyada tabak kırılması görmek, kişinini çok sevdiği, güvendiği bir kimseden kötülük gelerek hayal kırıklığına uğrayacağına, elindeki mal varlığını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyasında tabak kırılması gören kimse, sevdiklerinden tek tek koparak yalnızlığa sürüklenir.

Rüyada tabak çatlaması görmek, rüya sahibinin sevdiklerine karşı kötülük besleyen art niyetli insanlardan göreceği zarara yorumlanır. Rüyasında tabak çatlaması gören kimse, sevdiklerine karşı bilinçsizce hatalar yaparak insanlara olan saygınlığını kaybeder. Rüyada tabak çatlaması görmek, bazen de iş hayatında kopukluğa, çatışmaya girmeye, huzurunuzun yok olmasına delalet edilir.

Rüyada tabak istemek, rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu boşluktan sıyrılarak sevdiklerinin desteği sayesinde huzura ereceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında annesinden tabak istemesi, çıkmazlara girerek son çare olarak sevdiklerini göreceğine işaret eder. Rüyada tabak istemek, bazen de yapılan bir yardıma, uzatılan yardım eline, birlikteliğe tabir edilir.

Rüyada tabak hediye almak, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği müjdeli haberi alacağına yorulur. İşiyle alakalı iyi haberler alacağına ve yaşanan olumlu olaylar karşısında çok mutlu olacağına işaret eder. Aynı zamanda kısmet ve şans anlamına gelmektedir.

Rüyada boş tabak görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılar yaşayarak iflas edeceğine ve fakir hayatı süreceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin aradığı mutluluğu ve huzuru yanlış yerlerde hatta yanlış insanlarda aradığına delalet eder.

Rüyada porselen tabak görmek, kişinin çok uzakta olan bir yakınından güzel haberler alacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin güzel bir hediye alacağına ve çok mutlu olacağına yorumlanır. Rüyada porselen tabağın kırıldığını görmüş ise, rüya sahibinin çok sevdiği biri tarafından incitilerek hak etmediği sözler duyacağına alamet eder.

Rüyada dolu tabak görmek, rüya sahibinin zenginliğe, mülke ve bolluğa ulaşacağına delalet eder. Kişinin işleri açılacak ve kazancını dahada artıracaktır.

Rüyada bakır tabak görmek, kişinin bulunduğu ortamda sevilmeyen ve dışlanan biri olduğuna işaret eder. Kişinin son derece huysuz ve sinirli biri olduğuna yorulur. Aynı zamanda iki yüzlü samimiyetsiz insanların varlığına işaret eder.

Rüyada gümüş tabak görmek, altın tabak rüyasıyla aynı sembolleri içeren bu rüya kişinin yaşayacağı eğlenceli hayata, zevki sefa sürmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sorunlardan uzak mutlu şekilde yaşayarak bulunduğu ortamın tadını çıkarırlar.

Rüyada altın tabak görmek, rüya sahibinin yaşadığı zorlukların geride kalarak maddi anlamda rahata ereceğine işarettir. Rüyasında altın ya da gümüş tabak gören kimse, sevdiklerinin desteği sayesinde bir çok zorluklara göğüs gelerek rızkını nail eyler.

Rüyada tabak görmek, hayırlı kısmetin izle dünya evine girmeye, mutlu birlikteliğe, hayırlı evlada işaret eder. Gördüğünüz tabağın temizliği ve parlaklığı eşinizin güzelliğine işaret ederken tabak kırılması ise yakın zaman da hane içinde çıkacak cenazeye işaret eder. Rüyada tabak temizlemek başka bir değişle iş hayatınızda yükselmeye kariyer basamaklarını çıkmaya, çevrenizdeki kötü niyetli kimselere karşı üstünlük sağlamaya yorumlanır. Kişinin rüyasında kendisini kadın olarak tabak da görmesi, kız evladı olmasına, bayan bir kimsenin ise kendisini erkek olarak görmesi, düğüne işarete eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16626