Rüya tabiri ara

Rüyada Suyun İçinde Yılan Görmek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada suyun içinde yılan görmek, Genellikle su ile ilgili rüyalar genellikle iyi bir yaşama, hayırlı ve güzel rızka, din güzelliğine ve iyilik sever insana işaret eder ve olumlu yorumlanır. Ancak rüyada suyun içinde yılan görmek birçok farklı durum ve tabir içermektedir. Rüyada suyun içinde yılan görmek yılanın rengi ve boylarına göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada görülen yılan temiz bir suyun içinde rüya sahibinin yardım alarak düşlediği mülke, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu iyiliğe, sıkıntılara göğüs gererek beklediği saygınlığa ve rahatlığa, yardım alarak düşlediği haysiyete yorulur. Olumlu bir tabir olarak su içinde yılan görmek, hatalarının ardından hak ettiği huzura, zorluklarla beklediği sevince nail olmaya, uzun süren bekleyiş ve zahmetin ardından beklenilen mevkiye ulaşmaya yorulur.

Rüyada suyun içinde yılan görmek veya su yılanı görmek genellikle kişinin dünya hayatında ki varlıklı arkadaşının işaretidir. Rüyada görülen su hayırdır ve içinde görülen yılan dünya malının, paranın ve zenginliğin işaretidir.

Rüyada suyun içinde yılan görmek, rüya sahibinin beklemediği bir yerden veya ummadığı bir işten eline para geçeceğine işaret eder. Bunun yanında kişinin belaya düşeceği şeklinde de yorumlar getirilmiştir.

Eğer rüyada suyun içinde görülen yılan su yılanı ise, rüyayı gören kişinin akıllı ve bilgili bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, kişinin makam ve mevkiye ulaşacağına, eğitimli ve iyi bir arkadaş ile birlikte iyi işler başaracağına ve iş hayatında kuracağı ortaklık ile rakiplerinin yenerek bu arkadaşı ile uzun yıllar ortaklık ve arkadaşlıklarının devam edeceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yaratıcılık açısından aktif bir döneme girdiğinin de işaretidir.

Rüyada yılan görmek genellikle düşman veya kötü arkadaş olarak yorumlanır ancak su yılanı veya suyun içinde görülen yılın genelde dünya malı ve zengin arkadaşın işaretidir.