Rüya tabiri ara

Rüyada Suya Girmek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada suya girmek, eğer su kendini boğacak kadar çok değilse bol rızka kavuşur. Eğer dibe batmıyor suyun yüzeyinde kalıyorsa pek fazla dünyalık elde ederek zengin olur. Suya girdiğini görmek sevinçle bol nimete kavuşmaktır. Suya başkası tarafından itilerek düşmesi ise o kişi tarafından yardım alacağına o kişinin hayatının her anında onun yanında olan ona maddi ve manevi olarak sürekli destek olan bir kişiye yorumlanır.

Bu kişi her daim iyiliğinizi isteyen sizi koruyup kollayan kendisi için ne düşünürse size de onu hatta daha da iyisini düşünen bir kişidir. Bu kişi hayatınız boyunca yanınızda olup sizi her türlü üzüntü, keder, sıkıntıdan koruyacak zor günlerinizde size destek olacaktır. Rüyada pis ve kirli bir suya girmek ise pek hayra yorulmaz. Kirli bir suya girmek ve çamuruna bulaşmak sıkıntılı günlerin yanlış davranışların habercisidir.

Rüyasında pis suya girdiğini gören kimse kötü işlere bulaşır. Alkol, kumar, zina, yalan, hırsızlık gibi tüm işlerin bir arada yürütüldüğü hak hukuk tanımayan kendilerince hayata kurallar belirleyen ne olduğu belli olmayan insanlarla arkadaşlık kurup onlardan olmaya çalışan bir kimse olacaktır. Bu işlerle uğraşıp çevresindeki tüm arkadaşları, dostları, akrabaları kaybedecektir. Ordan oraya savrulup gidecektir. Aklı başına gelip pişman olduğunda ise artık her şey için çok geçtir. Hiç bir şey bıraktığı gibi kalmamış olacaktır ki bu işlerden çıkmaya çalıştıkça batacak ve sürekli yaptıkları peşinde gölge gibi gelecektir. Eski hayatını çok özlese çok pişman olsa da artık faydası olmayacaktır.

Rüyada suya girmek, suyun çekildiğini ve kurumaya başladığını görmek rüya sahibinin planlamış olduğu işin ya da yapmak üzere olduğu işin pek hayırlı ve faydalı olmayacağı, kazanç ve yarar sağlamayacağı kendini zarara uğratacak bir iş olduğuna yorumlanır. Sadece iş olarak düşünmeyip yeni bir arkadaşlık yeni bir ortam ya da yeni bir ev, araba olabilir. Hayatına girmesini istediği yeniliğin kendisine pek hayrı olmayacaktır. Bir kimse rüya da bir suya girip onu kana kana içtiğini görür ise işte bu onun için hayırdır. İstediği maddi ve manevi şeylere kavuşacağı üzüntü ve kederden kurtulacağını gösterir.

Rüyada suya girmek, başka bir yorumu ise suyun sıcaklığına göre yapılır. Su ılık bir derecede ise bizi rahatsız etmiyorsa bu hayırdır fakat girdiğimiz su bizi yakıyor canımızı acıtıyorsa bu ne yazık ki hastalığa ve hastalıkla beraber gelen kedere işaret eder. Beklenmedik bir hastalığın bir anda ortaya çıkması ile derin üzüntülerin yaşanacağı ve tedavi sürecinin çok zor geçeceği bir dönem olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5570