Rüya tabiri ara

Rüyada Sütlaç Dağıtmak

Temmuz 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sütlaç dağıtmak rüya sahibinin hiçbir kimseden karşılık beklemeden , Allah rızası için yapmış olduğu yardımlara işaret eder.Rüyada sütlaç görmek , rüya sahibinin çok mutlu olacağına ve huzurlu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.Rüya sahibinin çok güzel bir hayatı olacaktır ve çevresindeki insanlar ona imrenerek bakacaktır.Bunun yanı sıra , efendi , dürüst , şerefli , çalışkan ve terbiyeli bir kişi olarak da tabir olunur. Rüyayı gören kişi çok çalışkan birisi olduğundan dolayı çok yüklü paralar kazanacaktır.

Rüyada sütlaç yediğinizi gördüyseniz , istediğiniz bir işten hem verim alacağınıza hem de yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra kısmet kapınızda açılacaktır.

Rüyada Sütlaç Yapmak
Rüyada sütlaç yaptığınızı gördüyseniz , birçok kişinin bir iş kurmasına ve elde edilen gelirin eşit bir şekilde dağıtılmasına delalet eder.
Kişi bu yardımları yaparken çok para ödeyecektir ama hiçbir şekilde pişman olmayacaktır.

Rüyada Sütlaç Almak
Rüyada sütlaç aldığınızı gördüyseniz , rüya sahibinin nerede nasıl konuşacağını bilmediğinden dolayı başının çok ağrıyacağına yorulur.

Rüyada Sütlaç Dökmek
Rüyada sütlaç dökmek , Rüya sahibi hiç farkından olmadan bir kimseye zarar verecektir veya o kişiye kötülük yapacaktır. Kişiye vereceği zararı önceden planlamadığı için kendisi çok üzülecektir.

Rüyada Fırın Sütlaç Görmek
Rüyada fırın sütlacı görmek , zenginlik olarak tabir edilir. Rüya sahibi kendisini bir anda hiç hayal etmediği çok karlı bir işin içerisinde bulur ve bu işten çok iyi kazançlar elde eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1430